4A Labs
Dreams Come True Cake

Dreams Come True Cake

Ürün Kodu: 10.01.0075A

Minimum hazırlanma süresi: 2 Gün

Bu ürün seçtiğiniz bölgeye teslim edilememektedir.

İstanbul içinde belirli bölgelere gönderim yapılmaktadır.

Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.

25

20

500

Tahmini Teslim Tarihi: 20 Nisan - 23 Nisan

Teslim Tarihi Seçiniz

2550 TL

Lütfen gönderim gün / saat seçiniz.

Dreams Come True Cake

Özel günlerinizi renklerin coşkusuyla karnavala çevirmek istiyorsanız Dreams Come True Cake karşınızda. Tereyağı ve pudranın pürüzsüz birlikteliğini taşıyan buttercream krema canlı renkleri en lezzetli şekilde yansıtıyor. Yeşil ve krem tonlarının karnaval havasındaki buluşmasına Dream Come True Cake ile şahit olun. Lezzetiyle damaklarda görünümüyle hafızalarda iz bırakan pastamızla kutlamalarınızı zenginleştirebilirsiniz. Vanilla Rococo şeflerinin incelikle işlediği ürünü doğum günü pastası olarak sıklıkla tercih ediliyor. Bununla birlikte diğer özel günler de Dreams Come True Cake ile şölene dönüşüyor. Dilediğiniz günü özel ve anlamlı kılmak için ürünümüzün sıra dışı tasarımı ve olağanüstü lezzetine güvenebilirsiniz. Dreams Come True Cake üstün pastacılık sunan Vanilla Rococo'da sizi bekliyor.

Rüyaların Ötesinde Bir Lezzet

Dreams Come True Cake her detayıyla görenleri kendisine hayran bırakıyor. Pastanın yeşil buttercream kremayla çevrelenen dış tasarımı küçük kiraz taneleriyle fantastik bir görünüm sunuyor. Bununla birlikte "Dreams Big" mesajıyla fantastik tasarımını doğruluyor. Kutlamalarınıza renk ve neşe katmak için Dreams Come True Cake'i tercih edebilirsiniz. Bu pastayı farklı iç malzeme lezzetleriyle seçebilmeniz mümkün. Çikolata, badem krokan, çilek ve vişne kombinasyonlarını sizin ve sevdiklerinizin damak tadına göre değerlendirebilirsiniz. Dreams Come True butik pastanın lezzetini zenginleştirmek isterseniz, ek malzeme seçenekleri yanınızda. Fıstık, muz, Oreo, ve çikolata parçacıklarını değerlendirerek ideal lezzeti yakalayabilirsiniz.

Vanilla Rococo İle Üstün Pastacılık Hizmetini Deneyimleyin

Standartların ötesinde lezzetleriyle her kutlamayı anlamlı kılan Vanilla Rococo kişiye özel hizmetleriyle yanınızda. Dreams Come True butik pastayı birçok imkanla rahat bir şekilde teslim alabilirsiniz. Bu pastayı dilediğiniz gün ve saatte teslim alma fırsatınız mevcut. Bunun için sipariş ekranındaki tarih ve saat seçim kutucuklarını doldurmanız yeterli. Bunun yanı sıra Dreams Come True butik pasta şeker hamuruyla hazırlanan özel bir not ile sunuluyor. Özel günleri anlamlı kılmak için bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Pastamız 4 adet mum ile teslime hazırlanıyor. Eğer daha fazla muma ihtiyaç duyuyorsanız sipariş verirken not düşebilirsiniz. Dreams Come True Cake'e dair diğer istekleriniz varsa "Müşteri Açıklama Notu" kısmından bize iletebilirsiniz.

Sepetim ( 0 )

Vanilla Rococo - Pasta & Tatlı Tasarımları SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.