4A Labs
Love You Cake

Love You Cake

Ürün Kodu: 10.01.0033

Minimum hazırlanma süresi: 3 Gün

Bu ürün seçtiğiniz bölgeye teslim edilememektedir.

İstanbul içinde belirli bölgelere gönderim yapılmaktadır.

Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.

25

20

500

Tahmini Teslim Tarihi: 19 Temmuz - 22 Temmuz

Teslim Tarihi Seçiniz

2280 TL

Lütfen gönderim gün / saat seçiniz.

Love You Cake

Heyecanlı Sevgililer Günü bekleyişinde hazırlıklara başlamak için göz alıcı ve leziz bir Sevgililer Günü pastasına şans verebilirsiniz. Farklı malzeme seçeneklerinden boyutlarına kadar Love You Cake, 14 Şubat'ın en güzel hediyelerinden biri olmaya aday. Dilediğiniz gibi özelleştirebileceğiniz Love You Cake ile sevgilinizin damak tadına ne kadar hâkim olduğunuzu da gözler önüne serebilirsiniz.

Aşkın Pastası: Love You Cake

Tereyağı ve pudra şekeri karışımı olan bir buttercream pasta arıyorsanız Love You Cake doğru seçimlerden biri. Kırmızı buttercream sıvaması ile donatılan bu pasta modelinin lila gibi renk seçenekleri de yer alıyor. Alışılageldik kırmızı rengin yerine alternatif düşünüyorsanız lilanın da cazibesine şans tanıyabilirsiniz. Bunun yanı sıra Love You Cake 4 temel içerik ile hazırlanabiliyor. Bunlar sade çikolata, çikolata & badem krokan, çikolata & çilek ve çikolata & meyve. Damak tadınıza uygun olanı seçerek ilerleyebilirsiniz. Dahası, ilave malzemeler ile de pastanıza son noktayı koyabilirsiniz. Bu ilave malzemeler arasında ise badem krokan, fıstık, muz, oreo, beyaz çikolata parçaları, bitter çikolata parçaları ve sütlü çikolata parçaları yer alıyor. İster taze meyve esintileri ister yoğun tatlar arasından bir tercihte bulunarak pastanızı zenginleştirebilirsiniz. Son olarak yumurta, fındık, badem, gluten ve süt ürünlerinin kullanılmasına yönelik hassasiyetiniz varsa alerjen uyarısını ihmal etmeyin.

Seçilebilir Özel Detaylar

14 Şubat için popüler kalp pastaları arasında yerini alan Love You Cake, bazı seçim ve detayları da size bırakıyor. Standart olarak kalp şeklinde ve üzerinde "Love You" yazısı ile hazırlanan pastamızın tıpkı içerikleri gibi boyutunu da siz belirleyebilirsiniz. Standart 4 kişilik ya da biraz daha büyük bir seçim olarak 8 kişilik boyutlar arasından bir tercihte bulunabilirsiniz. Teslim tarihi ve teslim saatini belirleyebiliyor olmanızdan da yararlanabilirsiniz. Böylece erkenden sürprizinizi hazırlamaya başlayabilir, tam zamanında teslim alabilirsiniz. Minimum hazırlık süresi 1 gün olan Love You Cake'in tabanına isteğe göre bir not da ekleyebilirsiniz. En fazla 5 kelime / 120 karakterden meydana gelebilecek notunuz, pastanın tabanına şeker hamuru ile yazılıyor. Böylece pastanıza tebessüm uyandıracak son detayı da ekletebilirsiniz.

Sepetim ( 0 )

Vanilla Rococo - Pasta & Tatlı Tasarımları SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.