4A Labs
Quoted Heart Cake

Quoted Heart Cake

Ürün Kodu: 10.01.0099

Minimum hazırlanma süresi: 2 Gün

Bu ürün seçtiğiniz bölgeye teslim edilememektedir.

İstanbul içinde belirli bölgelere gönderim yapılmaktadır.

Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.

25

20

500

Tahmini Teslim Tarihi: 20 Nisan - 23 Nisan

Teslim Tarihi Seçiniz

1750 TL

Lütfen gönderim gün / saat seçiniz.

Quoted Heart Cake

Kutlamalara renkli ve enerjik bir pastayla adım atmak isterseniz Quoted Heart Cake tam size göre! Buttercream pasta çeşitlerinin renkli üyesi tasarımıyla özel zamanlarınıza esprili bir dokunuş katmaya geliyor. Ürün renklerin ahenkle dans ettiği tasarımını “inş canım yaa” yazısıyla tamamlıyor. Özel günlerinize neşe ve eğlence katmak için Quoted Heart Cake butik pastası tercih edebilirsiniz. Ürün tasarımının yanı sıra lezzetiyle de ardından söz ettiriyor. Vanilla Rococo ustalarının damak zevkinize göre hazırladığı pastanın iç lezzetiyle sevdiklerinizi büyüleyebilirsiniz. Özel zamanlarınızı ölümsüz kılacak Quoted Heart Cake burada sizi bekliyor. Vanilla Rococo’nun üstün pastacılık hizmetiyle ürünü dilediğiniz zaman teslim alabilirsiniz.

Tam Anlamıyla Bir Renk Karnavalı

Yazılı pasta çeşitleri arasında bulunan Quoted Heart Cake kutlamalarınıza enerji kazandırmaya geliyor. Pembe ve sarı buttercream krema ile tasarlanan kalp şeklindeki pastamız görünümüyle herkesi kendisine hayran bırakıyor. Ayrıca renkli kalp süslemeleriyle özel zamanları adeta bir renk karnavalına dönüştürüyor. Kutlamalarınızı sıra dışı bir pastayla taçlandırmak isterseniz ürünü tercih edebilirsiniz. Quoted Heart Cake’in iç lezzetini sunduğumuz seçenekler doğrultusunda belirlemekte özgürsünüz. Çikolata, krokan, vişne ve çilek gibi ana malzeme çeşitlerini damak zevkinize göre değerlendirebilirsiniz. Quoted Heart Cake’in iç lezzetiyle de karnaval haline gelmesini isterseniz ek malzeme seçeneklerimiz sizinle. Fıstık, muz, krokan, çikolata parçaları ve Oreo gibi çeşitler arasında seçim yaparak pastanın lezzetini zenginleştirebilirsiniz.

Quoted Heart Cake Tam Zamanında Sizinle

Vanilla Rococo’nun kişiye özel ikram hizmetiyle Quoted Heart Cake istediğiniz boyutta en taze haliyle sizinle. Bu pasta 6 ila 15 kişilik boyut seçenekleriyle hazırlanıyor. Kutlamalarınızdaki kişi sayısını baz alarak boyut seçimi yapabilirsiniz. Quoted Heart Cake’i dilediğiniz zaman teslim alma imkanınız bulunuyor. Bunun için sipariş ekranın saat ve tarih seçimi yapmanız yeterli. Bunların yanında pastamız 4 adet mum ile beğeninize sunuluyor. Eğer daha fazla mum talebinde bulunmak isterseniz “Müşteri Açıklama Notu” kısmından bizlere iletebilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak Quoted Heart Cake butik pastayı hediye olarak değerlendirme fırsatınız da bulunuyor. Eğer bu lezzetle sevdiklerini mutlu etmek isterseniz sipariş ekranındaki “Hediye” seçeneğinin altından alıcı bilgilerini doldurabilirsiniz.

Sepetim ( 0 )

Vanilla Rococo - Pasta & Tatlı Tasarımları SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.