Nasıl Üye Olunur?

Üyelik üzerine tıklayarak açılan sayfada mail adresi ve bilgilerinizle üye olarak Vanilla Rococo ayrıcalıklarından faydalanmaya başlayabilirsiniz.

 

Nasıl Giriş Yapılır?

Kayıtlı mail adresinizle giriş sayfasını ziyaret etmeniz gerekir. Üye olduğunuz mail ve şifre bilgisiyle giriş yaparak, tüm sipariş süreçlerinizi görebilirsiniz.

Üye değilseniz "üyelik" sayfasından üyeliğinizi oluşturup ilerleyebilirsiniz.

Websitenizde olmayan bir pasta modelini nasıl sipariş verebilirim?

0532 708 2976 numaralı whatsapp hattımızla iletişim kurup, istediğiniz modelin görselini, kaç kişilik olduğunu ve tarih bilgisini paylaşıp fiyat, renk, içerik vs konusunda bilgi alarak siparişinizi oluşturabilirsiniz. 

Sipariş verdikten sonra saat-tarih değişikliği yapabilir miyim?

Siparişinizin teslimat gününden 1 gün önce, en geç saat 14:00 saatine kadar 0532 708 2976 numaralı hattımızla iletişim kurarak adres ve saat  değişikliği bildirebilirisiniz. 

Catering Hizmeti Veriyor Musunuz?

Evet, menümüzde bulunan seçneklerle catering hizmeti veriyoruz. istediğiniz ürünleri, tek kullanımlık mukavva şık karton tepsilerde hazırlayıp teslim ediyoruz. Dekorasyon, sunum malzemeleri, organizasyon konularında hizmet vermiyoruz. 

Siparişimin faturası ne zaman ulaşır?

Kurumsal faturalarınızı 1-7 iş günü içerisinde E-fatura sisteminden görüntüleyebilirsiniz.

Kişisel faturalarınız kayıtlı mail adresinize 1-7 iş günü içerisinde gönderilecektir.

İade / İptal yaparsam geri ödemesi ne zaman yapılacak?

İade yapmayı tercih ettiğiniz ürünler için, onay gelmesi halinde, aynı gün içerisinde iade işlemi başlatılır. İade edilen ücret, bankanıza bağlı olarak 1 - 10 iş günü içerisinde kartınıza yansımaktadır.

Teslimat ücreti alıyormusunuz ?

Etiler, Ulus, Kuruçeşme, 4. Levent, Ortaköy, Baltalimanı, Arnavutköy (beşiktaş bölgesinde ) için teslimat ücreti alınmamaktadır. Diğer bölgeler için siparişinizi oluştururken konum seçerek km hesabına göre tutara eklenmektedir. 

Üyeliğim için e-posta adresimi ve şifremi nasıl değiştirebilirim?

Web sitemizin içerisinde yer alan kişisel hesap bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. E-posta adresi ve şifre değişiklik işlemleri de kullanıcı bilgileri alanından güncellenmektedir.

Siparişimi Vakko L'Atelier'lerden teslim alabilir miyim?

Teslimat adresinizi, teslimat yapabildiğimiz Vakko L'atelier şubelerini seçerek oluşturabilirsiniz.

Farklı bir konuda sorum var ?

Farklı bir konuda sorum var

Sepetim ( 0 )

Vanilla Rococo - Pasta & Tatlı Tasarımları SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.