4A Labs
Name Cake

Name Cake

Ürün Kodu: 10.01.0037

Minimum hazırlanma süresi: 2 Gün

Bu ürün seçtiğiniz bölgeye teslim edilememektedir.

İstanbul içinde belirli bölgelere gönderim yapılmaktadır.

Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.

25

20

500

Tahmini Teslim Tarihi: 13 Haziran - 16 Haziran

Teslim Tarihi Seçiniz

2275 TL

Lütfen gönderim gün / saat seçiniz.

Name Cake

Doğum günlerinden özel davetlere kadar pek çok etkinlik için leziz Name Cake tercihiniz olabilir. Zengin içerikleri ile geniş bir yelpaze sunan Name Cake, davetlilerinize yetecek en uygun boyutta tasarlanabiliyor. Geniş renk aralığı ile de estetik zevkinize uyan bu buttercream pastalardan siz de sipariş verebilir, tam zamanında teslim alabilirsiniz.

Dilediğiniz Lezzetler Bir Arada

Tören, kutlama, davet ya da doğum günü pastası olarak tercih edebileceğiniz Name Cake'i damak tadınıza uygun şekilde zenginleştirebilirsiniz. Sade çikolata, çikolata & badem krokan, çikolata & çilek veya çikolata & vişne malzemelerinden en sevdiğinizi seçebilirsiniz. Dahası, ilave malzemeler ile de pastanızın lezzetine son noktayı koyabilirsiniz. Badem krokan, fıstık, muz, oreo, beyaz çikolata parçaları, bitter çikolata parçaları ve sütlü çikolata parçaları arasından ek malzemenizi seçebilirsiniz. Böylece taptaze meyve esintilerinden yoğun çikolata kadar tadına doyum olmayacak pastanızı hazırlatabilirsiniz. Vanilla Rococo şeflerinin özenle hazırlayıp sunduğu Name Cake 2 katlı olarak hazırlandığı zaman ise vanilyalı ya da meyveli içerikler ile yapılamıyor. Pastanızda mutlaka meyve içeriklerinin de bulunmasını isterseniz tek katlı seçeneklere şans tanıyabilirsiniz.

Süslü ve Zarif Pastanız Vanilla Rococo'da

İçerik ve ek malzemelerin yanı sıra pastanıza son şeklini verebileceğiniz pek çok detay daha var. Örneğin, davetli sayısına uygun büyüklükteki pastanızı belirleyebilirsiniz. 6 kişilik, 8 / 12 kişilik, 15 kişilik, 20 kişilik, 25 kişilik, 30 / 35 kişilik ve 40 / 45 kişilik boyutlar arasından bir tercihte bulunabilirsiniz. 25 kişilik ve üzeri pastaların otomatik olarak 2 katlı hazırlandığını ve çift katlılarda vanilyalı - meyveli içeriklerin olmadığını unutmayın. Pastanızın göz alıcı tasarımı için rengini de seçebilirsiniz. Sarı, turuncu, pembe, mavi, lila, gri, siyah ve krem renklerinden birini seçerek de doğum günü pastanıza muhteşem bir görüntü katabilirsiniz. 4 adet mum ile beraber gönderilen pastanız için daha çok mum isterseniz veya bir başka talebiniz varsa "Müşteri Açıklama Notu" bölümünden de bize yazmayı unutmayın. Son olarak en fazla 5 kelime / 120 karakterden oluşabilecek pasta notunuzu da sipariş aşamasında paylaşabilirsiniz.

Sepetim ( 0 )

Vanilla Rococo - Pasta & Tatlı Tasarımları SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.