4A Labs
Forever Young Cake

Forever Young Cake

Ürün Kodu: 10.01.0117

Minimum hazırlanma süresi: 2 Gün

Bu ürün seçtiğiniz bölgeye teslim edilememektedir.

İstanbul içinde belirli bölgelere gönderim yapılmaktadır.

Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.

25

20

500

Tahmini Teslim Tarihi: 20 Nisan - 23 Nisan

Teslim Tarihi Seçiniz

2250 TL

Lütfen gönderim gün / saat seçiniz.

Forever Young Cake

Vanilla Rococo Buttercream Pastalar koleksiyonunun en çok sevilen ürünleri arasında yer alan Forever Young Cake, gençliğin kendisi kadar güzel bir pasta. Tereyağı kreması ile kaplanmış dış kısmının, farklı lezzetlerle hazırlanabilen içiyle bir bütün oluşturduğu bu pastayı siz de sevdiklerinizin en özel günlerinde onlara hediye edebilirsiniz. Forever Young Cake'in süslemelerinde çiçek motifleri tercih edilmiş. "Forever Young" sloganıyla mesajını tüm davetlilere gösteren bu pasta sayesinde etkinliğin konseptini, en uygun ürünle tamamlamanız mümkün. Sekiz kişiden 35 kişiye kadar olan organizasyonların olmazsa olmazı Forever Young Cake, tüm şirinliğiyle burada sizi bekliyor.

Daima Genç Kalanların Pastası

"Forever Young" mesajı içeren üstü yazılı pasta arayışındaysanız fazla uzaklaşmanıza gerek yok. Vanilla Rococo şeflerinin hünerli elleriyle tasarlanan bu ürün, sadece birkaç tık uzağınızda. Forever Young Cake'in iç malzemesinde çikolata, çikolata ve badem krokan, çikolata ve vişne, çikolata ve çilek kullanılabiliyor. Damak zevkinize göre tüm bu iç malzemelerden birini seçerek pastanızı hazırlatabilirsiniz. Üstelik Vanilla Rococo'nun sundukları sadece bunlarla sınırlı değil. Bu pastanın lezzetini badem krokan, fıstık, Oreo, beyaz çikolata, sütlü çikolata ya da bitter çikolata gibi farklı tatlarla da katlayabilirsiniz. Her biri günlük olarak özenle hazırlanan pastalarımız arasında kendine önemli bir yer bulan Forever Young Cake, her daim genç kalanlar için burada satışta. Siz de sevdiklerinizin doğum günü, yıl dönümü, iş tebriği ya da farklı bir özel gününde bu enerjik ve özgün tasarımlı pastayı tercih ederek hem göze hem damağa hitap edebilirsiniz.

Forever Young Yazılı Pastanız Vanilla Rococo'dan

Siz de kardeşinizin, en yakın arkadaşınızın, eşinizin, annenizin ya da diğer sevdiklerinizin özel günlerinde onlara yazılı pasta siparişi oluşturmak isterseniz yapmanız gereken çok basit. Sayfamız üzerinde yer alan boyut, içerik, ek malzeme, teslim tarihi ve saati seçeneklerini, tercihlerinize en uygun şekilde doldurarak ilerleyebilir, size özel olarak hazırlanan Forever Young Cake'inizi kısa süre içinde teslim alabilirsiniz. Bu pastanın tarifinde yumurtaya ek olarak, fındık, glüten, badem ve süt ürünleri yer almakta. Dolayısıyla bu malzemelerin kullanımına yönelik hassasiyeti olanların, ürün içerik bilgisine dikkat etmelerinde yarar var. Ayrıca Forever Young Cake de tüm diğer pastalarımız gibi dört adet mumla birlikte gönderiliyor. Mum adedinde değişiklik yapmak isterseniz müşteri temsilcilerimizle iletişime geçmeniz yeterli. Forever Young Cake'i teslim aldığınız andan itibaren iki gün boyunca buzdolabında muhafaza etmeniz mümkün. 25 kişi ve üzeri pastalarınsa otomatik olarak 2 katlı hazırlandığını söylemekte yarar var. Şimdiden afiyet olsun!

Sepetim ( 0 )

Vanilla Rococo - Pasta & Tatlı Tasarımları SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.