4A Labs
Colourful Quoted Cake

Colourful Quoted Cake

Ürün Kodu: 10.01.0097

Minimum hazırlanma süresi: 2 Gün

Bu ürün seçtiğiniz bölgeye teslim edilememektedir.

İstanbul içinde belirli bölgelere gönderim yapılmaktadır.

Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.

25

20

500

Tahmini Teslim Tarihi: 19 Temmuz - 22 Temmuz

Teslim Tarihi Seçiniz

2280 TL

Lütfen gönderim gün / saat seçiniz.

Quoted Cake

Lezzetiyle meşhur buttercream kremanın sanat eserine dönüştüğü Quoted Cake burada, tam karşınızda! Tasarımıyla en özel günlere adeta bir renk karnavalı sunan pastamız görenleri kendisine hayran bırakıyor. Yeşil, kırmızı, mor ve pembe renklerinin eşsiz uyumuyla kutlamalarınıza enerji kazandırın. Quoted Cake butik pasta eşsiz renkli tasarımını “don’t worry be happy” sloganıyla tamamlıyor. Kutlamalarınızı pozitif bir mesajla taçlandırmak için ürünü tercih edebilirsiniz. Quoted Cake tasarımıyla olduğu kadar lezzetiyle de oldukça iddialı. Üstün kaliteli malzemelerle hazırlanan pastanın iç kısmı tadanların unutulmaz lezzetleri arasında giriyor. Üstelik ürünün iç malzemesini kendi damak zevkinize göre belirleme imkanınız da bulunuyor. Tasarımı ve lezzetiyle keyifli anların mimarı olacak Quoted Cake’i dilediğiniz an teslim alabilirsiniz.

Işıltılı, Renkli ve Lezzetli

Yazılı pasta çeşitleri arasında bulunan Quoted Cake her detayıyla özel anlarınızın vazgeçilmezi olmaya geliyor. Pasta buttercream kremanın en renkli formlarıyla şekillendiriliyor. Ayrıca inciyi andıran üst süslemeleriyle renkli görünümünü zarif bir ışıltıyla noktalıyor. Quoted Cake karnaval havasındaki tasarımıyla kutlamalarınıza renk katabilirsiniz. Bu pastanın içerik kısmını belirli seçeneklerle şekillendirme imkanınız bulunuyor. Çikolata, krokan, çilek ve vişne gibi ana malzeme seçenekleri arasından damak zevkinizi yansıtacak kombinasyonu bulabilirsiniz. Bununla birlikte ürünün tadını çeşitlendirmek isterseniz Oreo, fıstık, muz, krokan ve çikolata parçaları gibi ek malzemeler arasından da seçim yapabilirsiniz. Quoted Cake 6 kişi ila 45 kişilik boyut seçenekleriyle hazırlanabiliyor. 25 kişi ve üzeri boyutlarda iki katlı olarak hazırlanan ürünü, vanilyalı ve meyveli içerikler haricindeki tüm lezzetlerde tercih edebilirsiniz.

Renklerin Lezzetle Buluşma Noktası

Quoted Cake butik pasta her detayıyla kutlamalara lezzet ve ihtişam katıyor. Ürünü tercih ederek en özel anlarınızı anlamlı kılabilirsiniz. Quoted Cake’i sizin için anlamlı cümlelerle süslemek isterseniz Vanilla Rococo şeflerinin usta elleri yanınızda. Pasta şeker hamuru notu hizmetimizden faydalanarak seçtiğiniz cümlenin pasta sanatına dökülmesini sağlayabilirsiniz. Quoted Cake pastamız dilediğiniz günde en taze haliyle beğeninize sunuluyor. Sipariş ekranından tarih ve saat seçimi yaparak Quoted Cake’i kutlamalarınıza zamanında sunabilirsiniz. Bu pasta 4 adet mum ile teslim ediliyor. Eğer daha fazla muma ihtiyaç duyarsanız “Müşteri Açıklama Notu” kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Sepetim ( 0 )

Vanilla Rococo - Pasta & Tatlı Tasarımları SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.