4A Labs
Karma is Real Cake

Karma is Real Cake

Ürün Kodu: 10.01.01115

Minimum hazırlanma süresi: 2 Gün

Bu ürün seçtiğiniz bölgeye teslim edilememektedir.

İstanbul içinde belirli bölgelere gönderim yapılmaktadır.

Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.

25

20

500

Tahmini Teslim Tarihi: 20 Nisan - 23 Nisan

Teslim Tarihi Seçiniz

2250 TL

Lütfen gönderim gün / saat seçiniz.

Karma İs Real Cake

Özel organizasyonlara esprili bir dokunuşta bulunmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Karma İs Real Cake eğlenceli görünümü ve lezzetiyle her anın neşe kaynağı olmaya geliyor. Sevdiklerinizle eğlenceli zamanlarınıza lezzet katmak için ürünü tercih edebilirsiniz. Buttercream pasta çeşitleri arasında revaçta olan Karma İs Real Cake yeni adımların kutlandığı her an için ideal. Ürünü sevdiklerinizle belirlediğiniz özel zamanların mimarı yapabilirsiniz. Karma İs Real Cake dış tasarımıyla olduğu kadar iç lezzetiyle de kutlamaların en çok konuşulan lezzeti olmaya aday. Vanilla Rococo şeflerinin damak tadınıza göre seçeneklerle en taze malzemelerle hazırladığı lezzetle sevdiklerinizi şımartabilirsiniz. Doğum günü pastası veya kutlama pastası olarak standartların ötesinde bir ürün arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Her Detayıyla Büyüleyici

Yazılı pasta çeşitleri arasında bulunan Karma İs Real Cake tasarımıyla bulunduğu ortama neşe ve sevinç katıyor. Ürünün üst süslemelerinde bulunan çiçekler “Karma İs Real” yazısını çevreleyerek karnaval havasında bir görünüm oluşturuyor. Bununla birlikte tereyağı ve şekerin en lezzetli hali olan buttercream, mavi rengiyle süslemelerin daha canlı görünmesini sağlıyor. Karma İs Real Cake ile çok konuşulacak kutlamalara imza atabilirsiniz. Bu pastanın iç malzemesini farklı lezzetlerle şekillendirme imkanınız bulunuyor. Çikolata, krokan, çilek ve vişne gibi ana malzeme seçenekleri arasından kişisel zevkinizi yansıtacak lezzeti oluşturabilirsiniz. Ayrıca krokan, fıstık, muz, Oreo ve çikolata parçaları gibi ek malzeme seçenekleriyle ürünün bağımlılık yaratan lezzetini zenginleştirebilirsiniz.

Karma İs Real Cake Bir Tık Uzağınızda

Vanilla Rococo şeflerinin özenle hazırladığı lezzetler dilediğiniz her an özel olarak hazırlanıyor. Karma İs Real Cake’i en taze haliyle teslim almak için sipariş ekranından size uygun zamanı seçmeniz yeterli. Bunlara ek olarak ürüne ekstra not ekletme imkanınız da bulunuyor. Sizin için önemli kelimelerin şeker hamuruna dökülmesini isterseniz bu imkandan faydalanabilirsiniz. Karma İs Real Cake 8 ila 35 kişilik boyutlarda hazırlanabiliyor. Organizasyonunuza katılacak kişi sayısını baz alarak boyut seçimi yapabilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak pastamız 4 adet mum ile teslim ediliyor. Eğer daha fazla muma ihtiyaç duyarsanız bizlere “Müşteri Açıklama Notu” kısmından iletebilirsiniz.

Sepetim ( 0 )

Vanilla Rococo - Pasta & Tatlı Tasarımları SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.