4A Labs
Golden Girl Cake

Golden Girl Cake

Ürün Kodu: 10.02.0029

Minimum hazırlanma süresi: 3 Gün

Bu ürün seçtiğiniz bölgeye teslim edilememektedir.

İstanbul içinde belirli bölgelere gönderim yapılmaktadır.

Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.

20

500

Tahmini Teslim Tarihi: 20 Nisan - 23 Nisan

Teslim Tarihi Seçiniz

3000 TL

Lütfen gönderim gün / saat seçiniz.

Golden Girl Cake

İç lezzetiyle tadanları büyüleyen görünümüyle mücevher ışıltısını yansıtan Golden Girl Cake ile kutlamalarınızı taçlandırabilirsiniz. Gerçek çiçekli şeker hamurlu pasta çeşitlerinin ışıltılı üyesi olan pastamız davetlerinizi büyülemeye geliyor. Vanilla Rococo ustalarının büyük incelikle hazırladığı Golden Girl butik pastayla özen günleri taçlandırabilirsiniz. Çiçek zarafetinin altın veya gümüş renklerle buluştuğu ürün tasarımı ihtişam dolu kutlamaların başrolü olmaya aday. Golden Girl Cake’i söz, düğün, ve nişan pastası olarak rahatlıkla değerlendirebilirsiniz. Bunların yanında kişiye özel pastacılık ve ikram hizmeti sunan Vanilla Rococo farkıyla bu pastayı kişisel zevkinize göre şekillendirebilirsiniz.

Her Detayıyla Büyüleyici

İhtişamın ve gösterişin hakim olduğu kutlamalarınızı lezzetle tamamlamak istiyorsanız Golden Girl Cake doğru adres. Altın pasta çeşitleri arasında bulunan pasta, kutlamalarınızın veya özel günlerinizin ne kadar değerli olduğunu yansıtabilmeniz için ideal seçenek. Golden Girl butik pastanın üzerindeki gerçek çiçek süslemeleri mevsiminde toplanarak en taze haliyle beğeninize sunuluyor. Kutlama yapacağınız zamanı anlamlı kılmak için Vanilla Rococo ustalarının çiçek seçimine güvenebilirsiniz. Ayrıca ürün gümüş ve gold renk seçenekleriyle sizi karşılıyor. Kutlama veya davet konseptinize göre renk seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Bunların yanı sıra Golden Girl Cake’in iç malzemesini de zevkinize göre seçme imkanınız mevcut. Çikolata, çilek, krokan ve vişne gibi ana malzeme seçenekleri arasından damak tadınızı yansıtacak kombinasyonu rahatlıkla bulabilirsiniz. Eğer Golden Girl Cake’in iç lezzetini zenginleştirmek isterseniz badem krokan, fıstık, muz, Oreo ve çikolata parçacıkları gibi ek mazleme seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz.

İstediğiniz Her An Boy Göstermeye Hazır

Profesyonel pasta tasarımlarıyla her organizasyonu zenginleştiren Vanilla Rococo, Golden Girl Cake’i istediğiniz an en taze haliyle sunuyor. Sayfamızdan tarih ve saat seçimi yaparak ürünü istediğiniz zamanda teslim alabilirsiniz. Bununla birlikte Golden Girl Cake istenen boyutlarda hazırlanabiliyor. Ürünü 6 ila 45 kişilik boyutlarda sipariş etmeniz mümkün. 25 kişi ve üzeri boyutlarda iki katlı olarak hazırlanan pastamızı vanilyalı ve meyveli içerikler haricinde birçok lezzetle hazırlatabilirsiniz. Çiçekli pasta çeşitlerinin en ihtişamlısı olan Golden Girl Cake 4 adet mumla birlikte kutlamalarınızı şenlendirmek üzere sunuluyor. Eğer ürüne dair farklı talepleriniz bulunuyorsa “Müşteri Açıklama Notu” kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Sepetim ( 0 )

Vanilla Rococo - Pasta & Tatlı Tasarımları SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.