4A Labs
Cropped Marble Cake | Pink Orchid

Cropped Marble Cake | Pink Orchid

Ürün Kodu: 10.02.0034

Minimum hazırlanma süresi: 2 Gün

Bu ürün seçtiğiniz bölgeye teslim edilememektedir.

İstanbul içinde belirli bölgelere gönderim yapılmaktadır.

Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.

20

500

Tahmini Teslim Tarihi: 20 Nisan - 23 Nisan

Teslim Tarihi Seçiniz

3000 TL

Lütfen gönderim gün / saat seçiniz.

Cropped Marble Cake - Pink Orchids

En özel anlarınızı büyüleyici bir görünüme sahip pastayla taçlandırmak istiyorsanız Cropper Marble Cake burada. Zarafetin lezzetle buluşma noktası olan pastamız, özel günlerinizi unutulmaz kılabilir. Ürünü sevgililer günü veya doğum günü pastası olarak değerlendirebilirsiniz. Pembe tonlarının beyazla harmanlandığı eşsiz tasarım görenleri hayran bırakıyor. Bununla birlikte Cropped Marble Cake’in taze ve kaliteli malzemelerle hazırlanan iç lezzeti adeta damaklarda şölen yaratıyor. Kutlamalarınızı özel bir pastayla zenginleştirmek için ürünü tercih edebilirsiniz. Vanilla Rococo’nun kişiye özel hizmetiyle Cropped Marble Cake her ihtiyaca uygun bir şekilde hazırlanabiliyor. Sevdiklerinize unutulmaz davetler vermek istiyorsanız Cropped Marble pastamız büyüleyici görüntüsüyle karşınızda!

Sanatın Pastacılıkla Buluşma Noktası

Vanilla Rococo ustalarının büyük bir titizlikle tasarladığı Cropped Marble Cake, tasarımıyla sanat eseri olabilecek kadar iddialı. Pembenin en yumuşak tonlarıyla boy gösterdiği pastamız tasarımını orkide tarzı süslemeleriyle noktalıyor. Ürünü tercih ederek özel günlerinize zarif bir dokunuşta bulunabilirsiniz. Cropped Marble Cake lezzet konusunda sunduğu seçeneklerle damak zevkinizi yakalamayı başarıyor. Çikolata, badem krokan, çilek ve vişne gibi ana malzeme seçeneklerinden sizin için en uygun lezzeti bulabilirsiniz. Pastanızın daha zengin bir tada sahip olmasını isterseniz ek malzeme seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. Cropped Marble Cake’in iç malzemesi için fıstık, krokan, muz, Oreo ve çikolata parçaları gibi lezzetleri seçmeniz mümkün. Pastanın iç lezzetine dair özel istekleriniz varsa “Müşteri Açıklama Notu” kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Üstün Pastacılık Deneyimini Keşfedin

Özel günlerinizde ve kutlamalarınızda ikramlarınızı en kusursuz şekilde sunabilmeniz için Vanilla Rococo sizinle. Başka bir yerde bulamayacağınız Cropped Marble Cake’in profesyonel ve ihtişamlı tasarımını ihtiyaçlarınıza göre şekillendirebilmeniz mümkün. Bu pasta 6 kişi ila 45 kişi arasında hazırlanabiliyor. Davetinizdeki kişi sayısına göre porsiyon sayısını belirleyebilirsiniz. Bununla birlikte Cropped Marble Cake talep ettiğiniz gün ve saatte en taze haliyle hazırlanıyor. Sayfamızdan teslim tarihi ve saat seçimi yaparak ürünü kutlamalarınız için en uygun zamanda sunabilirsiniz. Şeker hamurunun sanatla bütünleşmesinin eşsiz bir örneği olan Cropped Marble Cake’i hediye olarak de değerlendirebilirsiniz. Bunun için sipariş ekranında hediye seçeneğini işaretleyebilirsiniz.

Sepetim ( 0 )

Vanilla Rococo - Pasta & Tatlı Tasarımları SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.