4A Labs
Golden Hour Cake

Golden Hour Cake

Ürün Kodu: 10.02.0030

Minimum hazırlanma süresi: 3 Gün

Bu ürün seçtiğiniz bölgeye teslim edilememektedir.

İstanbul içinde belirli bölgelere gönderim yapılmaktadır.

Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.

20

500

Tahmini Teslim Tarihi: 19 Temmuz - 22 Temmuz

Teslim Tarihi Seçiniz

2600 TL

Lütfen gönderim gün / saat seçiniz.

Golden Hour Cake

Altın değerindeki anlarınıza yakışır bir pasta arıyorsanız Golden Hour Cake burada karşınızda. Beyazın en zarif halini çiçek ve altın yapraklı süslemelerle taçlandıran pastamız en özel anlarınızın unutulmaz lezzet olmaya geliyor. Bu pastanın her detayı zarafeti ihtişamla bir arada sunuyor. İster sizin için özel olan anlara ister sevdiğinizle özel günlerinize değer katmak için ürünün tercih edebilirsiniz. Golden Hour Cake gösterişli görünümüyle düğün pastası veya nişan pastası olarak da oldukça revaçta. Ürünü büyük boyutlarda sipariş ederek, tüm sevdiklerinizin bir arada olduğu bu günlere yaraşır bir lezzet sunabilirsiniz.

Her Detayıyla Görenleri Büyülüyor

Golden Hour Cake butik pastamız görkemi ve lezzetiyle özel kutlamalarınızın en çok konuşulan detayları arasında yer almaya aday. Pasta şık tasarımının yanı sıra lezzetiyle de tadanların dilinden düşmüyor. Vanilla Rococo şeflerinin en taze malzemelerle hazırladığı Golden Hour Pasta ile sevdiklerinize eşsiz bir lezzet sunabilirsiniz. Bu pastanın iç lezzetini farklı seçeneklerle oluşturma imkanınız bulunuyor. Çikolata, badem krokan, çilek ve vişne gibi seçenekler arasında damak tadınıza uygun kombinasyonu bulabilirsiniz. Golden Hour Cake lezzetini daha zengin olmasını isterseniz ek malzeme seçme imkanınızda mevcut. Fıstık, krokan, muz, Oreo ve çikolata parçacıkları arasından seçim yaparak pastanıyı zengin davetlere yaraşır bir lezzette sunabilirsiniz. Golden Hour Cake’i sevdiklerinize ve kutlamanıza özel kılmak isterseniz şeker hamuruyla bir not oluşturma fırsatınızda bulunuyor. Sizin için özel olan cümleleri Vanilla Rococo şeflerinin profesyonelliğiyle hazırlatarak kutlamalarınızda fark yaratabilirsiniz.

Dilediğiniz Haliyle En Özel Anınızda Sizinle

Vanilla Rococo’nun üstün pastacılık ve ikram hizmeti ile Golden Hour Cake’i kutlamalarınıza uygun bir şekilde teslim alabilirsiniz. Ürün 6 kişi ila 45 kişilik boyut seçenekleriyle her davetin ihtiyaçlarını karşılayabiliyor. Davetinizdeki kişi sayısını baz alarak boyut seçimi yapabilirsiniz. Buna ek olarak pastayı istediğiniz zaman teslim alma imkanınız da bulunuyor. Bunun için sipariş sayfasından teslim tarihi ve saat seçimi yapmanız yeterli. Golden Hour Cake 4 adet mum ile beğeninize sunuluyor. Daha fazla mum talebi isteğiniz varsa “Müşteri Açıklama Notu” kısmından bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca diğer taleplerinizi de bu bölüme not olarak ekleyebilirsiniz.

Sepetim ( 0 )

Vanilla Rococo - Pasta & Tatlı Tasarımları SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.