4A Labs
Death by Chocolate Cake

Death by Chocolate Cake

Ürün Kodu: 10.02.0018

Minimum hazırlanma süresi: 2 Gün

Bu ürün seçtiğiniz bölgeye teslim edilememektedir.

İstanbul içinde belirli bölgelere gönderim yapılmaktadır.

Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.

20

500

Tahmini Teslim Tarihi: 20 Nisan - 23 Nisan

Teslim Tarihi Seçiniz

2250 TL

Lütfen gönderim gün / saat seçiniz.

ÖZEL NOT

Pasta üzerindeki strafor görsel amaçlıdır, stok durumuna göre değişkenlik göstermektedir.

Death by Chocolate Cake

Şeker hamuru kaplaması ve leziz çikolata süslemeleri ile farklı bir tasarıma sahip olan Death by Chocolate Cake doğum günlerinin en sevilen pasta modelleri arasında bulunuyor. Krem ve kahve tonlarının hakim olduğu bu pastada bueno oreo, ferrero rocher gibi çikolata süslemeleri çikolata akıtması üzerine konumlandırılmış olup çikolatanın her haliniz sizlere sunuyor. İki ya da tek katlı olarak hazırlanan Death by Chocolate Cake, 25 kişi ve üzeri pastalarda otomatik olarak iki katlı olarak hazırlanıyor. Leziz pastacı kreması ile çikolatanın en iyi halini sunan Death by Chocolate Cake'i kutlamalarınızın bir parçası yapabilmek için sayfamız üzerinden hemen sipariş oluşturabilirsiniz.

Death by Chocolate Cake İle Çikolatanın Her Hali

Çikolatanın her halini sunan Death by Chocolate Cake çikolata süslemeleri ve çikolatalı içeriği ile sizlere sizleri çikolata diyarına götürüyor. Pastacı kreması ile özdeşleşen sade çikolata, çikolata & badem krokan, çikolata & vişne ya da çikolata & çilek içeriklerinden birini seçerek dilediğiniz lezzete yolculuk yapabilirsiniz. Seçmiş olduğunuz içeriğe badem krokan, fıstık, oreo, muz, sütlü, beyaz ya da bitter çikolata parçacıkları arasından ek malzeme eklemesi yapabilir ve içeriğini zenginleştirebilirsiniz. En az 6 kişilik en fazla 45 kişilik hazırlanan bu pasta modeli ister küçük kutlamalarınıza isterseniz kalabalık gruplara hitap edebiliyor. Dilerseniz pastanızı kendinize ya da kutlamalarınıza özel olarak özelleştirebilirsiniz. Pasta tabanına beş kelimeyi geçmeyecek şekilde not yazdırabilir ve günün anlamını vurgulayabilirsiniz. Siz de çikolataların lezzet dansına Death by Chocolate Cake ile eşlik edebilirsiniz.

Baş Döndürücü Tasarımı İle Lezzetli Kutlamalar

Gösterişli bir çikolata şöleni sunan Death by Chocolate Cake göz doyurucu bir tasarıma sahip. Çikolata severlerin favorilerinden olmaya aday Death by Chocolate Cake tasarımı ve lezzeti ile ilgi görüyor. Vanilla Rococo'nun usta ellerinden çıkan bu özgün tasarım kaliteli malzemeler ile hazırlanıyor olup en iyisini sizlere sunmayı hedefliyor. Siparişiniz ile ilgili eklemek istediğiniz detay ya da taleplerinizi Müşteri Açıklama Notu alanından rahatlıkla iletebilirsiniz. 4 adet mum ile birlikte gönderilen bu pasta yaklaşık olarak 1 gün içinde hazırlanıyor. Teslim almak istediğiniz tarih ve saat aralığını sayfamız üzerinden bulunan formdan seçerek kutlamalarınızın gözdesi olacak Death by Chocolate Cake'e kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Sepetim ( 0 )

Vanilla Rococo - Pasta & Tatlı Tasarımları SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.