4A Labs
You Are A Star Cake

You Are A Star Cake

Ürün Kodu: 10.02.0056A

Minimum hazırlanma süresi: 4 Gün

Bu ürün seçtiğiniz bölgeye teslim edilememektedir.

İstanbul içinde belirli bölgelere gönderim yapılmaktadır.

Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.

20

500

Tahmini Teslim Tarihi: 19 Temmuz - 22 Temmuz

Teslim Tarihi Seçiniz

4360 TL

Lütfen gönderim gün / saat seçiniz.

You Are A Star Cake

You Are A Star Cake ile siz de kutlamalarınızın yıldızı olabilirsiniz. Vanilla Rococo ustaları tarafından hazırlanan You Are A Star Cake, şeker hamuru ile yapılan eşsiz bir tasarım sunuyor. Yıldız şeklinde olan You Are A Star Cake, en ince ayrıntısına kadar işlenerek ışıl ışıl bir pasta ile karşınıza çıkıyor. Gösterişli tasarımı Vanilla Rococo çikolatası ve usta ellerden çıkan lezzetli pastacı kreması ile birleştiğinde damaklarda unutulmaz bir lezzet bırakıyor. Siz de kutlamalarınız ya da davetlerinizde You Are A Star Cake'i misafir edebilir ve sevdiklerinizle bu lezzetin tadını çıkarabilirsiniz.

You Are A Star Cake İle Lezzet Yansımaları

Vanilla Rococo'nun en gösterişli pasta tasarımlarından biri olan You Are A Star Cake, lezzeti ile de birleşince bir bütün oluşturuyor. Yıldız gibi parlayan kutlamaların en tercih edilen pasta modelleri arasında olan You Are A Star Cake 8 ile 25 kişilik boyutlarda yapılıyor. İçeriği açısından zengin bir seçeneğe sahip olan bu pasta modeli çikolata, çikolata & badem krokan, çikolata & vişne ya da çikolata & çilek seçenekleri arasından sevdiğiniz lezzetleri seçebilirsiniz. Dilerseniz ek malzeme olarak fıstık, muz, oreo, sütlü, beyaz ya da bitter çikolata parçacıklarından istediğiniz bir tanesini daha ekletebilir bu lezzet şölenini biraz daha lezzetlendirebilirsiniz. Vanilla Rococo ustalarının ellerinden çıkan bu lezzetli ve tasarım harikası olan pasta modeli ile kutlamalarınızın lezzet yıldızını somut olarak da ortaya koyabilirsiniz. Siz de sayfamız üzerinden hemen sipariş vererek You Are A Star Cake ile kutlamalarınızı anlamlı hale getirebilirsiniz.

Sevdiklerinize Kendini Özel Hissettiren Pasta

Doğum günü ya da iş kutlaması gibi pek çok farklı kutlama veya davetlere ayak uyduran You Are A Star Cake, lezzetli tadı ile pek çok kişinin beğenisini kazanıyor. 1 gün içinde hazırlanabilen You Are A Star Cake, 4 adet mum ile birlikte gönderiliyor olup, isteğe bağlı olarak mum adedini arttırabilirsiniz. Mum talebi gibi başka bir talebinizi de Müşteri Açıklama Notu alanından belirtebilirsiniz. 2 gün raf ömrüne sahip olan bu yıldız patayı buzdolabınızda saklayabilirsiniz. Dilerseniz maksimum 5 kelime olacak şekilde pasta şeker hamuru notu ekleyebilir ve patanızı sizin için daha anlamlı kılabilirsiniz. Siz de You Are A Star Cake'i sayfa üzerinde yer alan formu doldurup teslim tarihi ve saat dilimini seçerek istediğiniz gün ve saat aralığında elinizde olmasını sağlayabilirsiniz.

Sepetim ( 0 )

Vanilla Rococo - Pasta & Tatlı Tasarımları SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.