4A Labs
Palermo Cake

Palermo Cake

Ürün Kodu: 10.02.0041

Minimum hazırlanma süresi: 2 Gün

Bu ürün seçtiğiniz bölgeye teslim edilememektedir.

İstanbul içinde belirli bölgelere gönderim yapılmaktadır.

Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.

20

500

Tahmini Teslim Tarihi: 19 Temmuz - 22 Temmuz

Teslim Tarihi Seçiniz

2600 TL

Lütfen gönderim gün / saat seçiniz.

Palermo Cake

Sanatsal desenlerin lezzete dönüştüğü Palermo Cake özel günlerinize ihtişam katmaya geliyor. Şeker hamurlu pasta çeşitlerinin zarif üyesi olan ürün kutlamalarda ve davetlerde sıra dışı bir atmosfer yaratıyor. Canlı renklerin ahenkle dans ettiği desenlerle süslenen Palermo Cake ile konuklarınıza sıra dışı bir pasta deneyimi sunabilirsiniz. Palermo Cake'in çini sanatını andıran dış kaplaması ve turunç süslemeleri görenleri kendisine hayran bırakıyor. Her detayıyla sanatsal bir eseri andıran pastamız ile organizasyonlarda fark yaratabilirsiniz. Dış tasarımıyla olduğu kadar iç lezzetiyle de büyüleyici olan ürünümüzle ihtişamlı kutlamalara imza atmak için hemen harekete geçin!

Adeta Bir Sanat Eseri

Vanllia Rococo ustalarının özenle işlediği Palermo Cake iç lezzeti ve tasarımıyla özel günlerin en çok konuşulan lezzeti olmaya aday. Konuklarınızı büyüleyici bir pasta arayışındaysanız ürün tam size göre! Palermo Cake'in iç lezzetini ana malzeme seçenekleriyle şekillendirmek fırsatınız bulunuyor. Krokan, çikolata, çilek ve vişne gibi ana malzeme seçenekleri arasında damak zevkinizi yansıtan lezzeti yakalayabilirsiniz. Palermo Cake butik pastanın daha zengin bir lezzete dönüşmesini isterseniz ek malzeme seçme imkanınız da mevcut. Ürünün eşsiz lezzetine son bir dokunuşta bulunmak için Oreo, muz, badem krokan, fıstık ve çikolata parçaları seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Pastacılık Sanatı Vanilla Rococo İle Bambaşka

Baskılı pasta çeşitleri arasında oldukça revaçta olan Palermo Cake kutlamalarınıza ve davetlerinize özel olarak hazırlanıyor. Vanilla Rococo farkıyla deneyimleyeceğiniz bu hizmet ile Palermo Cake'i dilediğiniz gün ve saatte teslim alma konforuna sahipsiniz. Bunun için sipariş ekranından gün ve tarih seçimi yapabilirsiniz. Palermo Cake'i sevdiklerinize özel kılmak isterseniz Vanilla Rococo şeflerinin usta elleri sizinle. Sizin için önemli cümleleri bize ileterek Palermo Cake muhteşem tasarımında şeker hamuru formuyla görebilirsiniz. Bu pasta 6 kişi ila 45 kişi arasında boyutlarda hazırlanabiliyor. Davetlerinizdeki kişi sayısını baz alarak boyut seçimi yapabilirsiniz. Bunlara ek olarak pastamız 4 adet mum ile beğeninize sunuluyor. Daha fazla mum talebiniz veya farklı istekleriniz bulunuyorsa "Müşteri Açıklama Notu" kısmından bizlere iletebilirsini

Sepetim ( 0 )

Vanilla Rococo - Pasta & Tatlı Tasarımları SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.