4A Labs
Shells with Colours Cake

Shells with Colours Cake

Ürün Kodu: 10.02.0066

Minimum hazırlanma süresi: 3 Gün

Bu ürün seçtiğiniz bölgeye teslim edilememektedir.

İstanbul içinde belirli bölgelere gönderim yapılmaktadır.

Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.

20

500

Tahmini Teslim Tarihi: 19 Temmuz - 22 Temmuz

Teslim Tarihi Seçiniz

2600 TL

Lütfen gönderim gün / saat seçiniz.

Shells With Colours Cake

Şeker hamurlu pasta modellerimiz arasında Shells With Colours Cake görünümü ile hafızalara kazınıyor. Baskılı tasarım ile donatılan Shells With Colours Cake böylece lezzeti kadar görünümü ile de iddiasını konuşturuyor. Farklı lezzet ve boyut seçeneklerine sahip olan bu pastalar doğum günlerinden özel davetlere kadar pek çok etkinlik için tercihleriniz arasında olabilir. Vanilla Rococo şeflerinin itinayla hazırladığı bu baskılı pastalar ile normal ve rutin bir günü dahi çok daha eğlenceli kılabilirsiniz.

Dilediğiniz Lezzetler Bir Arada

Shells With Colours Cake, bol süslemeli ve baskılı olup bu formuyla şeker hamurlu pastalar arasında parlamasını biliyor. İçerik ve malzeme olarak ise tümüyle kullanıcının tercihlerine açık bir şekilde beğeniye sunuluyor. Sade çikolata, çikolata & badem krokan, çikolata & çilek ya da çikolata & vişne seçeneklerinden birini tercih edebilir, pastanızı en sevdiğiniz içeriklerle donatabilirsiniz. Dahası, ilave malzemeler seçerek de pastanızın lezzetinize son noktayı koyabilirsiniz. Bu ilave malzemeler arasında ise badem krokan, fıstık, muz, oreo, beyaz çikolata parçaları, bitter çikolata parçaları ve sütlü çikolata parçaları yer alıyor. İster yoğun bitter tadını seçebilir ister pastanızı kıtır krokan tadı ve daha fazlası ile zenginleştirebilirsiniz. 2 katlı pastalarda ise vanilyalı ve meyveli içerikler yapılamıyor. Son olarak yumurta, fındık, badem, gluten ve süt ürünlerinin kullanılması ile ilgili hassasiyet varsa alerjen uyarısını da dikkate alabilirsiniz.

Tasarlayabileceğiniz Ayrıntılar

Shells With Colours Cake'i çeşitli özelliklerine göre de kendiniz tasarlayabilir, dilediğiniz formda hazırlatabilirsiniz. Örneğin, 6 kişilik, 8 / 12 kişilik, 15 kişilik, 20 kişilik, 25 kişilik, 30 / 35 kişilik ya da 40 / 45 kişilik boyut seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. Böylece etkinliğinizin davetli sayısına en uygun boyutu belirleyebilirsiniz. 25 kişilik ve üzeri pastalar otomatik olarak 2 katlı hazırlanıyor ve 2 katlı pastalarda vanilyalı ve meyveli içerikler bulunmuyor. Her pastamızda olduğu gibi Shells With Colours Cake de standart olarak 4 mum ile beraber gönderiliyor. Daha fazla mum ihtiyacınız ya da bir başka talebiniz varsa "Müşteri Açıklama Notu" bölümünden paylaşabilirsiniz. Ayrıca pastanın tabanına eklenen notunuzu da 5 kelimeyi / 120 karakteri aşmayacak şekilde bize iletebilirsiniz. Son olarak teslim tarihi ve saatini de belirleyerek pastanızı tam zamanında alabilirsiniz.

Sepetim ( 0 )

Vanilla Rococo - Pasta & Tatlı Tasarımları SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.