4A Labs
Sailing Cake

Sailing Cake

Ürün Kodu: 10.02.0062

Minimum hazırlanma süresi: 3 Gün

Bu ürün seçtiğiniz bölgeye teslim edilememektedir.

İstanbul içinde belirli bölgelere gönderim yapılmaktadır.

Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.

20

500

Tahmini Teslim Tarihi: 20 Nisan - 23 Nisan

Teslim Tarihi Seçiniz

2000 TL

Lütfen gönderim gün / saat seçiniz.

Sailing Cake

Denizci temalı bir parti için daha uygun bir pasta olamazdı: Karşınızda, Sailing Cake! Nokta atışı renk uyumundan üzerindeki özenli aksesuarlara kadar her bir detayı ile kusursuz bir denizci temalı pasta olan Sailing Cake, şeker hamurlu pasta koleksiyonumuzun en çok tercih edilenlerinden. Eğer siz de yakın bir zamanda denizci temalı bir etkinlik organize etmeyi planlıyorsanız, hemen Sailing Cake siparişini oluşturarak partinizin yıldızını hazırlatabilirsiniz.

Sailing Cake ile Yelkenler Fora!

Vanilla Rococo şeflerinin usta ve deneyimli ellerinden çıkan bu denizci pastası, her detayıyla görülmeye değer cinsten. Dışı printed şeker hamuru ile kaplanmış olan Sailing Cake, marin temasının olmazsa olmaz renkleri mavi ve beyazı bir araya getiriyor. Mavi - beyaz çizgili dış yüzeyine yine aynı desen ve renklerinde sevimli bir yelken eşlik ediyor. Her detayı düşünülmüş beyazlı kırmızılı can simidi ve leziz deniz yıldızı şekilli kurabiyeler de pastayı bu kusursuz görünümüne kavuşturan diğer ayrıntılardan. Bu pastayı dilerseniz 6 kişilik gibi küçük bir ebatta sipariş edebileceğiniz gibi dilerseniz de 45 kişilik olacak şekilde, en kalabalık organizasyonlarınızı karşılayacak biçimde de hazırlatabilirsiniz. 25 kişi ve üzeri Sailing Cake pastalarımız, 2 katlı olarak tasarlanarak içerikleri vanilyalı ve meyveli olarak hazırlanıyor.

Minik Denizciler İçin Harika Bir Hediye

Eğer oğlunuz ya da kızınız denizlere, okyanuslara ve genel olarak marin temasına hayransa, doğum gününü kutlamak için bu, onun için harika bir pasta alternatifi olacak. Marin temalı doğum günü partilerinin gözdesi olmaya aday Sailing Cake, hem çocuğunuzu hem de doğum gününe katılan diğer tüm arkadaşlarını kendine hayran bırakacak. Bu pastayı sipariş ettiğiniz partilerin diğer malzemelerini de yine mavi, beyaz ve kırmızı renklerden tercih edebilir, mekandaki her şeyi birbiriyle uyumlu şekilde organize ederek kusursuz bir uyum yakalayabilirsiniz. Sailing Cake pastamız, doğum günü çocuğunun en sevdiği lezzetleri tercih edebilmeniz adına pek çok farklı içerik alternatifi sunuyor. Sade çikolatalı, çikolatalı - vişneli, çikolatalı - çilekli ya da çikolatalı - bademli krokanlı olarak sipariş edebileceğiniz bu pastaya damak zevkinize göre muz, fıstık, Oreo, badem krokan, sütlü çikolata, bitter çikolata ve beyaz çikolata gibi ek malzeme de ilave ettirebilirsiniz.

Sepetim ( 0 )

Vanilla Rococo - Pasta & Tatlı Tasarımları SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.