4A Labs
Spring Daisies Cake

Spring Daisies Cake

Ürün Kodu: 10.01.0070

Minimum hazırlanma süresi: 3 Gün

Bu ürün seçtiğiniz bölgeye teslim edilememektedir.

İstanbul içinde belirli bölgelere gönderim yapılmaktadır.

Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.

20

500

Tahmini Teslim Tarihi: 27 Şubat - 01 Mart

Teslim Tarihi Seçiniz

1750 TL

Lütfen gönderim gün / saat seçiniz.

Spring Daisies Cake

Buttercream pasta seçenekleri arasında hem şık ve iştah kabartan görünümü hem de lezzeti ile Spring Daisies Cake değer kazanıyor. Damak tadınıza ve gelecek davetli sayısına en uygun şekilde hazırlatabileceğiniz pastamız, Vanilla Rococo şeflerince itinayla hazırlanıp beğeninize sunuluyor. Siz de içerik ve boyut gibi seçenekleri belirleyip pastanızı tam zamanında teslim alacak şekilde sipariş edebilirsiniz.

Tatlı Bir İlkbahar Esintisi

Tereyağı ve pudra şekeri karışımı olan buttercream pastalar içerisinde Spring Daisies Cake'i dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Sade çikolata, çikolata & badem krokan, çikolata & çilek ve çikolata & vişne içeriklerinden biri ile donatabileceğiniz pastanızı bu sayede sizin ve etkinliğiniz için en leziz kıvama getirebilirsiniz. Dahası, ilave malzemeler ile de pastanıza son şeklini kolayca verebilirsiniz. Bu ilave malzemeler içerisinde ise badem krokan, fıstık, muz, oreo, beyaz çikolata parçaları, sütlü çikolata parçaları ve bitter çikolata parçaları yer alıyor. İster çıtır krokan ister yoğun bitter ister taptaze meyve esintilerini hissedebileceğiniz pastanızı bu ilave malzemeler ile özelleştirebilirsiniz. 2 katlı pastalarda vanilyalı ve meyveli içeriklerin yapılamadığını ve yumurta, fındık, badem, gluten ve süt ürünlerinin kullanılmasına yönelik hassasiyetiniz varsa alerjen uyarısını dikkate almayı unutmayın.

Özelleştirilebilir Sipariş Detayları

Spring Daisies Cake farklı boyutlarda hazırlanarak da etkinlik ve davetli sayısı için en uygun şekilde kapınıza gelebiliyor. 6 kişilik, 8 / 12 kişilik, 15 kişilik, 20 kişilik, 25 kişilik, 30 / 35 kişilik ve 40 / 45 kişilik boyut seçenekleri sayesinde pastanızı en uygun büyüklükte hazırlatabilirsiniz. 25 kişilik ve üzeri pastalar otomatikman 2 katlı olarak hazırlanıyor ve çift katlılarda vanilyalı - meyveli içerikler yapılamıyor. Bunun yanı sıra pastamız standart olarak 4 adet mum ile birlikte gönderiliyor. Daha çok mum isterseniz ya da bir başka talebiniz olursa "Müşteri Açıklama Notu" bölümünden bizimle gerekli bilgileri paylaşabilirsiniz. En fazla 5 kelime, 120 karakterden oluşabilecek pasta notunuzu belirtebilir, teslim tarihi ve saatini girerek de pastanızı tam zamanında alabilirsiniz.

Sepetim ( 0 )

Vanilla Rococo - Pasta & Tatlı Tasarımları SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.