4A Labs
Brushstroke Cake

Brushstroke Cake

Ürün Kodu: 10.01.0006

Minimum hazırlanma süresi: 2 Gün

Bu ürün seçtiğiniz bölgeye teslim edilememektedir.

İstanbul içinde belirli bölgelere gönderim yapılmaktadır.

Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.

20

500

Tahmini Teslim Tarihi: 24 Mayıs - 27 Mayıs

Teslim Tarihi Seçiniz

1750 TL

Lütfen gönderim gün / saat seçiniz.

ÖZEL NOT

Renk seçeneği pastanın üzerindeki çikolataları kapsamaktadır.

Brushstroke Cake

Popüler Buttercream pastaları arasında yer alan Brushstroke Cake lezzeti ve görünümü ile 2'si 1 arada kalite sunuyor. Farklı boyut, renk ve malzemeler ile donattırabileceğiniz Brushstroke Cake, fırça darbesi görünümlü çikolatalar ile de zenginleştiriliyor. Hafızalara kazınan görselliğinin yanı sıra zengin tat seçenekleri ile de ziyafetin doruğuna ulaştırıyor. Siz de Vanilla Rococo ustalarının sırrı Brushstroke Cake ile kutlama ve etkinlikler organize edebilir, misafirliklerinize hem leziz hem şık bir hediye ile katılabilirsiniz.

Ağızda Dağılan Enfes Tatlar

Buttercream arasında öne çıkan bu pasta modelimiz, lezzete lezzet katan malzemeleri ile favori pastanız olmaya aday. Pasta soyut ve son derece etkileyici bir görünüm sağlayan fırça darbeleri farklı pek çok renkte hazırlanıyor olup çikolatalardan meydana geliyor. Bu kendine has süslü çikolatalar, hafızalara kazındığı gibi tadıyla da damakları şenlendiriyor. Standart çikolata malzemesine ek olarak pastanızı krokan, çilek ya da vişne içerikleri ile de zenginleştirebilirsiniz. Meyve tadından mahrum kalmamak için çilek ya da vişneyi tercih edebilirken kıtır kıtır bir tat için pastanıze krokan ekletebilirsiniz. Üzerinde altın rengi sıçratmaların da bulunduğu Brushstroke Cake'teki çiçek süslemeleri ise mevsimsel olarak değişkenlik gösterebiliyor. Bunun yanı sıra, tercihe göre iki katlı olarak sipariş edebileceğiniz pasta modellerinde ise vanilyalı ya da meyveli içeriklerin yapılamadığını unutmayın.

İlkbahar Esintili Pastanızı Dizayn Edin

Zengin içeriklere sahip Brushstroke Cake'nizde size özel seçimleri belirleyebilir ve pastanızı malzemelerinden görünümüne kadar özelleştirebilirsiniz. Fırça darbesi formuyla göz kamaştıran çikolatalar, pastanıza ayrı bir hava katıyor. Buna ek olarak pastanızın boyutu da çeşitlilik gösteriyor. 6, 8 - 12, 15, 20, 25, 30 - 35 ya da 40 - 45 kişilik seçeneklere sahip boyutları ile Brushstroke Cake'i nokta atışı büyüklükte sipariş edebilirsiniz. Böylece etkinliğiniz büyüklüğü ya da gelen misafirlerinizin sayısına göre en doğru boyutu belirleyebilirsiniz. 25 kişilik ve üzeri pastaların ise 2 katlı şekilde hazırlandığını unutmayın. Özellikle de pastanızı vanilyalı ya da meyveli içerikler ile zenginleştirmek isterseniz 2 katlı seçenekler yerine, tek katlı birkaç adet sipariş verebilirsiniz. Siparişiniz ile ilgili özellikle belirtmek istediğiniz detay ya da talepler varsa "Müşteri Açıklama Notu" kısmından gerekli bilgileri bizimle paylaşabilirsiniz. Son olarak pastanızı yüz güldüren ayrıntılar ile zenginleştirmek için en fazla 5 kelimelik notunuzu da sipariş esnasında belirtebilirsiniz.

Sepetim ( 0 )

Vanilla Rococo - Pasta & Tatlı Tasarımları SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.