4A Labs
Brushstroke Swan Cake

Brushstroke Swan Cake

Ürün Kodu: 10.01.0007A

Minimum hazırlanma süresi: 3 Gün

Bu ürün seçtiğiniz bölgeye teslim edilememektedir.

İstanbul içinde belirli bölgelere gönderim yapılmaktadır.

Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.

20

500

Tahmini Teslim Tarihi: 19 Temmuz - 22 Temmuz

Teslim Tarihi Seçiniz

4360 TL

Lütfen gönderim gün / saat seçiniz.

Brushstroke Swan Cake

Hem lezzeti hem hafızalara kazınan görseli ile Brushstroke Swan Cake farklı pek çok özel günün aranan pastalarından biri. Gelin ya da düğün pastası olarak sıkça tercih edilen, kuğu görünümü ile de günün anlam ve önemini hissettiren bu pastalarımız Vanilla Rococo şeflerinin ustalığını gözler önüne seriyor. Farklı boyutları ile etkinliğinizin büyüklüğüne uygun olarak tasarlanabilen gelin pastası modeli, zengin malzemeleri ve ilave içerik seçenekleri ile de damak tadınıza göre özelleştirilmeye müsait.

Geniş Lezzet Seçenekleri

İncelediğiniz kuğu pasta zengin malzemeleri ve ilave seçenekleri ile en sevdiğiniz tatları bir araya getiriyor. Standart olarak her çeşidinde bulabileceğiniz çikolataya ek olarak krokan, çilek ya da vişne malzemelerinden de birini tercih edebilirsiniz. Krokanın kıtır kıtır lezzeti ve çikolatanın mutluluk veren tadı Brushstroke Swan Cake modelini düğün günü heyecanına yaraşır bir pasta kılıyor. Ayrıca ek malzemeler sayesinde de pastanızı özelleştirebilir, çok daha zengin lezzetler ile donatabilirsiniz. Badem krokan, fıstık, muz, oreo, beyaz - bitter ya da sütlü çikolata parçacıkları arasından bir tercihte bulunarak pastanızı ilave tatlarla hazırlatabilirsiniz. Şeker hamurundan imal edilen kuğu boynu ve beyaz çikolata ile hazırlanan fırça darbeleri süsleri de hem lezzet hem de görüntü zenginliğine katkı sağlıyor. Böylece düğün, nişan, davet ya da benzeri özel günleriniz için hem tasarım hem de lezzetiyle öne çıkan pastanızı hemen sipariş edebilirsiniz.

Özel Günlere Yaraşır Tasarım

Kuğu görünümü ile dikkatleri üzerine çeken Brushstroke Swan Cake, beyaz çikolata kısmının fırça darbeleri ile hazırlanması sayesinde de son derece estetik. Sahip olduğu özel tasarımı sayesinde günlük pastalardan ayrılmasını başaran Brushstroke Swan Cake ile evlilik töreniniz ya da kutlamanız için en uygun pasta modeline sahip olabilirsiniz. Gelecek misafirlerinize göre doğru boyutu seçerek de hazırlıklara başlayabilirsiniz. Kuğu pastamız 8 / 12 kişi, 15 kişi ve 20 kişilik seçenekleri ile nokta atışı bir seçim yapmanızı kolaylaştırıyor. Böylece tüm misafirlerinize yetecek dilim sayısına rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Sipariş verdiğiniz her Brushstroke Swan Cake 4 adet mum ile beraber geliyor. Daha fazla mum isterseniz ya da farklı talepleriniz olursa "Müşteri Açıklama Notu" kısmından gerekli bilgileri iletebilirsiniz.

Sepetim ( 0 )

Vanilla Rococo - Pasta & Tatlı Tasarımları SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.