4A Labs
Flirty Cake

Flirty Cake

Ürün Kodu: 10.01.0021

Minimum hazırlanma süresi: 2 Gün

Bu ürün seçtiğiniz bölgeye teslim edilememektedir.

İstanbul içinde belirli bölgelere gönderim yapılmaktadır.

Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.

20

500

Tahmini Teslim Tarihi: 20 Nisan - 23 Nisan

Teslim Tarihi Seçiniz

2500 TL

Lütfen gönderim gün / saat seçiniz.

Flirty Cake

Buttercream pastaların eşsiz lezzeti ve tasarımı bu sefer Flirty Cake ile karşınıza çıkıyor. Sade görünüşünün yanında çiçek kalpli kurabiye süslemelere sahip olan Flirty Cake lezzeti ile damaklarda eşsiz bir tat bırakıyor. 6 ila 45 kişi arasında seçebileceğiniz boyutları ile ister butik ister kalabalık kutlamalara ayak uydurabiliyor. Krem renkli Buttercream kaplamasıyla kaplanan Flirty Cake pembe renkli mevsim çiçekleri ile süslenerek lezzeti kadar hoş bir tasarıma da sahip. Flirty Cake içeriğini sayfamız üzerinde yer alan seçeneklerden istediğinizi seçebilir Vanilla Rococo’nun usta ellerinden çıkan bu pastayı kutlamalarınıza konuk edebilirsiniz.

Hoş Görüntünün Altındaki Lezzetli Tat

Flirty Cake, çikolatanın her tadını sizlere sunuyor. İçeriği bakımından farklı seçeneklere sahip olan bu pasta sade çikolatalı, çikolata & badem krokan, çikolata & çilek ve çikolata & vişne içeriklerine sahip olup her damak zevkine hitap ediyor. Bu malzemelere ek olarak dilerseniz badem krokan, fıstık, muz, oreo, beyaz çikolata parçacıkları, bitter çikolata parçacıkları ya da sütlü çikolata parçacıkları arasından ek malzeme olarak seçebilirsiniz. Böylece pastanızı damak tadınıza göre özelleştirebilirsiniz. Kişi sayısına göre tek katlı ya da iki katlı hazırlanan pasta modelleri, 25 kişi ve üzeri olduğu zaman otomatik olarak iki katlı olarak hazırlanıyor. 2 katlı pastalarda vanilyalı ve meyveli içerikler yapılamamakta olup içerik tercihi yaparken dikkat edilmesi gereken noktalar arasında bulunuyor. Siz de Flirty Cake'i kutlama ya da davetleriniz için tercih edebilir ve enfes tadına sevdiklerinizle beraber varabilirsiniz.

Pastanın En Cilveli Hali

Tereyağı ve pudra şekerinin birleşimi ile ortaya çıkan Flirty Cake, Buttercream pastalar arasında en çok tercih edilen modeller arasında bulunuyor. Daha çok özel anlar için tercih edilen bu pasta kalp kurabiye süslemeleri ile anlamlı bir görüntü sunuyor. Canlı çiçekler ile süslenen bu pasta, mevsim değişikliğine bağlı olarak çiçek süslemelerinde değişiklikler görülebiliyor. Değişiklik söz konusu olduğunda seçenekler ile ilgili müşteri temsilcisi tarafından bilgilendirme yapılıyor. Pastanız üzerine not yazmak da mümkün olup pasta tabanına şeker hamuru ile yazılan not maksimum 5 kelimeden oluşuyor. Flirty Cake ile kutlamalarını lezzetlendirmeden önce talep ettiğiniz ya da detaylandırmak istediğiniz bir konu olduğunda Müşteri Açıklama Notu kısmından belirtebilirsiniz. Siz de Flirty Cake'in hoş görüntüsünün altında yatan lezzetin tadına bakmak istiyor, kutlamalarınızı şık tasarımı ile öne çıkarmak istiyorsanız sayfamız üzerinde yer alan bilgileri doldurabilir teslimat tarihi ve saat aralığını seçebilirsiniz. Minimum 1 günde hazırlanan bu pastanın tadına varabilirsiniz.

Sepetim ( 0 )

Vanilla Rococo - Pasta & Tatlı Tasarımları SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.