4A Labs
Love at First Sight

Love at First Sight

Ürün Kodu: 10.01.0094

Minimum hazırlanma süresi: 2 Gün

Bu ürün seçtiğiniz bölgeye teslim edilememektedir.

İstanbul içinde belirli bölgelere gönderim yapılmaktadır.

Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.

20

500

Tahmini Teslim Tarihi: 19 Temmuz - 22 Temmuz

Teslim Tarihi Seçiniz

2500 TL

Lütfen gönderim gün / saat seçiniz.

Love At First Sight Cake

Özel günlerinizi şık bir pastayla taçlandırmak istiyorsanız Love At First Sight Cake tam size göre! Sevgililer günü pastası olarak sıklıkla tercih edilen ürünümüz her özel anında başrolü olmaya aday. Gerçek çiçekler ve ışıltılı süslemelerle işlenen tasarımı görenlerin kendisine hayran bırakmaya yetiyor. Ayrıca tereyağının kremayla muhteşem birleşimi olan buttercream krema görkemli süslemelere kusursuz bir şekilde uyum sağlıyor. Sevdiklerinizi özel anlar sunmak için Love At First Sight Cake’i tercih edebilirsiniz. Pastamız lezzetiyle de damaklarda unutulmaz bir tat bırakıyor. Vanilla Rococo şeflerinin profesyonel reçeteleriyle hazırlanan ürünümüzle sevdiklerinizi şımartın. Love At First Sight Cake dilediğiniz an en taze haliyle sizinle.

İhtişamın Lezzetle Ortak Noktası

Gerçek çiçekli pasta çeşitleri arasında bulunan Love At First Sight Cake en özel anlarınıza lezzet katmaya geliyor. Aşkın ve sevginin sembolü olan çiçekler ürünün tasarımında başrolü üstleniyor. Bununla birlikte parıltılı kalp süslemeleri ise Love At First Sight Cake’in aşk sembolü haline gelmesini destekliyor. Ürünü düğün veya nişan pastası olarak değerlendirerek sevginin kutlandığı özel anlara ihtişam katabilirsiniz. Love At First Sight Cake’in iç lezzetini dilediğiniz gibi şekillendirme imkanınız bulunuyor. Çikolata, badem krokan, vişne ve çilek gibi ana malzeme seçenekleri arasında damak zevkinizi tanımlayan lezzeti yakalayabilirsiniz. Daha zengin bir pasta lezzeti içinse muz, fıstık, Oreo ve krokan ve çikolata parçaları gibi ek malzemeleri de reçeteye dahil edebilirsiniz.

Love At First Sight Cake Bir Tık Uzağınızda

Düğün, nişan ve söz pastası olarak sıklıkla tercih edilen Love At First Sight Cake bir tık uzağınızda sizi bekliyor. Ürünün sipariş ekranından tarih ve saat seçimi yaparak pastayı en taze ve lezzetli haliyle teslim alabilirsiniz. Bu ürün 6 ila 45 kişilik boyut seçenekleriyle sunuluyor. 25 kişi ve altı boyutlarda dilediğiniz iç malzemeyi seçebilirsiniz. Love At First Sight Cake pastanın çiçek süslemeleri Vanilla Rococo ustaları tarafından mevsimine göre özenle seçiliyor. Ürünün süslemeleri hakkında detaylı bilgiyi müşteri temsilcilerimizden öğrenebilirsiniz. Love At First Sight Cake pastaya dair diğer istek ve arzularınızı “Müşteri Açıklama Notu” kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Sepetim ( 0 )

Vanilla Rococo - Pasta & Tatlı Tasarımları SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.