4A Labs
Many Hearts Cake

Many Hearts Cake

Ürün Kodu: 10.01.0035

Minimum hazırlanma süresi: 2 Gün

Bu ürün seçtiğiniz bölgeye teslim edilememektedir.

İstanbul içinde belirli bölgelere gönderim yapılmaktadır.

Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.

20

500

Tahmini Teslim Tarihi: 19 Temmuz - 22 Temmuz

Teslim Tarihi Seçiniz

2600 TL

Lütfen gönderim gün / saat seçiniz.

ÖZEL NOT

25 kişi ve üzeri pastalar otomatik olarak 2 katlı hazırlanmaktadır. 2 katlı pastalarda vanilyalı ve meyveli içerikler yapılmamaktadır. Pasta üzerinde bulunan çiçek süslemeleri mevsimsel değişiklik gösterebilmektedir.

Many Hearts Cake

Buttercream kaplı, leziz Many Hearts Cake, bu Sevgililer Günü'nde hem sizin hem de eşinizin damak tadına uygun bir Sevgililer Günü pastası olarak burada beğeninize sunuluyor. Usta Vanilla Rococo şefleri tarafından itinayla hazırlanan Many Hearts Cake, üzerindeki pastel tonlarda kalp detaylarından gerçek çiçek eklemelerine kadar tüm ayrıntılarıyla Sevgililer Günü için harika bir alternatif sunuyor. Eğer siz de 14 Şubat için leziz ve estetik görünümlü bir pasta arıyorsanız, Many Hearts Cake Vanilla Rococo ayrıcalıklarıyla burada sizi bekliyor.

Gerçek Çiçeklerle Süslü Lezzet

Many Hearts Cake pastamızın üzerinde gerçek yenilebilir çiçekler yer aldığı için pasta ilk bakıştan itibaren herkesin kalbini kazanmayı başarıyor. Bu hoş görüntüye sevginin ve aşkın vazgeçilmez klasiği kalp sembolü de eklenerek pastayı 14 Şubat kutlamaları için ideal hale getiriyor. Buttercream kaplı pasta, gerçek gül detaylarının yanı sıra farklı ebat seçenekleriyle de tüketicilerin beğenisini topluyor. 6, 8-12, 15, 20, 25, 30-35 ve 40-45 kişilik olarak sipariş edilebilen Many Hearts Cake'i baş başa bir kutlama için tercih edebileceğiniz gibi kalabalık bir organizasyon için de gönül rahatlığıyla sipariş edebilirsiniz. İçerisinde çikolata, çikolata - badem krokan, çikolata - çilek ve çikolata - vişne gibi alternatifler arasından seçim yapabileceğiniz farklı tatlar olmakla birlikte, pastaya aynı zamanda fıstık, Oreo, muz, badem - krokan, sütlü çikolata parçacıkları, bitter çikolata parçacıkları veya beyaz çikolata parçacıkları da eklenebiliyor.

Baş Başa Bir Kutlamaya Ne Dersiniz?

Partnerinizle sakin ve huzurlu bir Sevgililer Günü geçirmek istiyorsanız, sadece ikiniz geçireceğiniz bu romantik gün için Many Hearts Cake biçilmiş kaftan. Dilerseniz pastanın şeker hamuru üzerine arzu ettiğiniz notu yazdırabilir ve pastayı daha da romantik hale getirebilirsiniz. Elbette bu pasta, daha kalabalık etkinlikler için de oldukça ideal. Örneğin eğer kız arkadaşınıza bütün sevdikleri önünde romantik bir evlilik teklifi etmeyi planlıyorsanız, 45 kişiye kadar çıkabilen boyutlarda bir Many Hearts Cake sipariş ederek herkesin bu lezzeti tatmasına ve elbette ki hayatınızdaki bu önemli güne tanıklık etmelerine olanak sunabilirsiniz. 25 kişi ve üzeri olarak sipariş edeceğiniz Many Hearts Cake pastanız 2 katlı olarak hazırlanacak ve içeriği vanilyalı - meyveli olarak gönderilecektir. Siz de hemen şimdi bir Many Hearts Cake sipariş ederek aşkın tadını deneyimleyebilirsiniz!

Sepetim ( 0 )

Vanilla Rococo - Pasta & Tatlı Tasarımları SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.