4A Labs
Flower Crown Cake

Flower Crown Cake

Ürün Kodu: 10.01.0113

Minimum hazırlanma süresi: 2 Gün

Bu ürün seçtiğiniz bölgeye teslim edilememektedir.

İstanbul içinde belirli bölgelere gönderim yapılmaktadır.

Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.

20

500

Tahmini Teslim Tarihi: 19 Temmuz - 22 Temmuz

Teslim Tarihi Seçiniz

2930 TL

Lütfen gönderim gün / saat seçiniz.

Flower Crown Cake

Buttercream pasta modelleri arasında yer alan Flower Crown Cake, şık ve gösterişli tasarımı ile oldukça ilgi görüyor. Dış kaplaması üzerine üzerindeki çiçek süslemeleri pastacı kremasının usta eller tarafından şekillendirilmesiyle oluşuyor. Adeta bir çiçek tacı görünümü sunan pasta tasarımı, görüntü kadar lezzeti ile de adında söz ettiriyor. Boyutları 6 ile 35 kişi arasında belirlenebiliyor olup kişi sayısına göre tek ya da çift katlı olarak pastanın boyutuna göre şekilleniyor. 25 kişi ve üzeri pastalar da otomatik olarak çift katlı hazırlanıyor olup Flower Crown Cake'in eşsiz lezzet ve görüntüsüyle sizlere sunuluyor. Siz de kutlamalarınızı Flower Crown Cake ile taçlandırabilirsiniz.

Kutlamaların Lezzetli Hali: Flower Crown Cake

Kutlamaların en sevilen pasta modelleri arasında yer alan Flower Crown Cake Vanilla Rococo ustaları tarafından büyük bir özen ile hazırlanıyor. Buttercream kaplaması üzerine Buttercream sıkımı ile oluşturulmuş renkli çiçek süslemeleri adeta bir kraliyet kutlaması hissiyatı oluşturuyor. Görkemli tasarımı lezzetli iç malzemesiyle buluştuğunda damaklarda kalıcı bir tat bırakıyor. Çikolata, çikolata & badem krokan, çikolata & çilek ve çikolata & vişne seçeneklerine sahip olan iç malzemesi nefis pastacı kremasıyla bir araya geldiğinde enfes bir lezzet şöleni sunuyor. Dilerseniz badem krokan, fıstık, muz, oreo, beyaz, sütlü ya da bitter çikolata parçacıkları arasından ek malzeme seçebilir ve pasta içeriğini çeşitlendirebilirsiniz. Siz de doğum günü kutlamalarında ya da sizin için özel günlerde Flower Crown Cake tercih edebilir ve sayfamız üzerinden hemen sipariş oluşturabilirsiniz.

Kutlamalarınızı Flower Crown Cake İle Taçlandırın

Doğum günlerinin sevilen modelleri arasında yer alan Flower Crown Cake, kraliyet balo salonlarını andıran tasarımı altında yatan lezzetli içiyle de beklentileri her anlamda karşılayabiliyor. Yeşil renginin ağırlıkta olduğu bu pasta renkli Buttercream sıkmalarından elde edilmiş çiçekler ile gösterişli bir şekilde tasarlanıyor. Minimum 1 gün içinde hazırlanan bu pasta modeline dair talep veya detayları Müşteri Açıklama Notu kısmı üzerinden belirtebilirsiniz. Dilerseniz pasta tabanına şeker hamuru ile not yazdırabilir ve pastayı kutlamalarınıza özel olarak şekillendirebilirsiniz. Siz de Vanilla Rococo ustaların kaliteli ürünlerden hazırladığı Flower Crown Cake'i hemen sipariş verebilir kutlamalarını daha gösterişli bir hale dönüştürebilirsiniz.

Sepetim ( 0 )

Vanilla Rococo - Pasta & Tatlı Tasarımları SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.