4A Labs
Orchids Fields Cake

Orchids Fields Cake

Ürün Kodu: 10.01.0084

Minimum hazırlanma süresi: 3 Gün

Bu ürün seçtiğiniz bölgeye teslim edilememektedir.

İstanbul içinde belirli bölgelere gönderim yapılmaktadır.

Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.

20

500

Tahmini Teslim Tarihi: 19 Temmuz - 22 Temmuz

Teslim Tarihi Seçiniz

4880 TL

Lütfen gönderim gün / saat seçiniz.

Orchids Fields Cake

Orkide çiçeklerinin zarafetini özel günlerinize taşımak istiyorsanız Orchids Fields Cake karşınızda! Çiçeklerin damak çatlatan lezzetle buluştuğu Orchids Fields Cake butik pastamız özel günlerinize ihtişam katmaya geliyor. Ürün göz alıcı tasarımı ve bağımlılık yaratacak lezzetiyle, hafızalardan silinmeyecek özel günlerin mimarı olmaya aday. İhtişam dolu kişisel zevkinizi davetlerinizde yansıtmak için Orchids Fields Cake'i tercih edebilirsiniz. Orkidelerin mevsimine göre seçilerek eklendiği pastamız Vanilla Rococo şefleri tarafından büyük titizlikle hazırlanıyor. Başka bir yerde eşi benzeri bulunmayan pasta ile istediğiniz anı özel kılabilirsiniz. Bu pasta sevginin ön planda olduğu özel günleri taçlandırmak için de oldukça ideal. Söz, düğün veya nişan pastası olarak değerlendirebileceğiniz bir ürün arayışındaysanız, Orchids Fields Cake rüya gibi görüntüsüyle aşkın en zarif sembolü olabilir. Özel zamanlarınızı lezzeti ve tasarımıyla büyüleyen Orchids Fields Cake'i taçlandırmak için hemen harekete geçin!

Lezzetin Zerafetle Buluştuğu Nokta

Çiçekli pastalar arasında bulunan Orchids Fields Cake her detayıyla kutlamalarınıza zarif bir dokunuşta bulunuyor. Gerçek orkide süslemeleriyle öne çıkan pastamız dayanılmaz bir lezzet olmasının yanında unutulmayacak bir armağan olmaya aday. Ürünü tercih ederek sevdiklerinizi hem estetik hem de lezzet açısından büyüleyebilirsiniz. Orchids Fields Cake'in iç lezzetini dilediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz. Vanilla Rococo şefleri sunduğu çikolata, badem krokan, çilek ve vişne gibi ana malzeme seçenekleriyle emrinize amade. Damak tadınıza uygun malzemeleri seçerek özel günlere kişisel zevkinize yansıtabilirsiniz. Bunların yanı sıra krokan, fıstık, muz, Oreo ve çikolata parçaları gibi ek malzemeler arasından da seçim yaparak lezzetiyle bağımlılık yaratan bir Orchids Fields Cake oluşturabilirsiniz.

Dilediğiniz An Sizinle

Vanilla Rococo'nun üstün pastacılık hizmetiyle Orchids Fields Cake özel günlerinizde tam zamanında yanınızda. Sipariş ekranından tarih ve saat seçimi yaparak ürünü istediğiniz gün en taze haliyle teslim alabilirsiniz. Orchids Fields Cake 6 kişi ila 45 kişilik arasında boyutlarla hazırlanabiliyor. Davetlerinizin büyüklüğünü baz alarak boyut seçimi yapabilirsiniz. Özel cümlelerinizi pasta sanatına dökmek isterseniz Vanilla Rococo şefleri sizinle. Şeker hamuruyla pasta notu hizmetinden faydalanarak kutlamalarınıza anlam kazandırabilirsiniz. Ürüne dair ek bir talebiniz bulunuyorsa "Müşteri Açıklama Notu" kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Sepetim ( 0 )

Vanilla Rococo - Pasta & Tatlı Tasarımları SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.