4A Labs
Matroushka Cake

Matroushka Cake

Ürün Kodu: 10.01.0019

Minimum hazırlanma süresi: 3 Gün

Bu ürün seçtiğiniz bölgeye teslim edilememektedir.

İstanbul içinde belirli bölgelere gönderim yapılmaktadır.

Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.

20

500

Tahmini Teslim Tarihi: 20 Nisan - 23 Nisan

Teslim Tarihi Seçiniz

3350 TL

Lütfen gönderim gün / saat seçiniz.

Matroushka Cake

İlk bakışta Rusların geleneksel ahşap bebeklerini andıran Matroushka Cake, göz alıcı rengi ve sıra dışı dokusu ile dikkatleri üzerine çekiyor. Vanilla Rococo şeflerinin usta ellerinden çıkan bu buttercream pasta, bir lezzet fırtınası yaratmak üzere siparişinizi bekliyor. Kalabalık bir doğum günü partisi ya da mütevazi bir kutlama; etkinliğiniz her ne olursa olsun, Matroushka Cake ona uyum sağlamak üzere Vanilla Rococo ayrıcalıklarıyla burada beğeninize sunuluyor.

Göz Alıcı Renkler Bir Arada

Matroushka Cake, ismini iç içe geçen geleneksel Rus ahşap bebeklerinden alıyor. Çoğunlukla kırmızı, mor, sarı, turuncu ve hardal tonlarında üretilen ve ülkenin klasikleşmiş sembollerinden haline gelen Matroushka bebekler, bu pasta üzerinde bir başka forma kavuşuyor. Buttercream sıkımlarıyla elde edilen pastanın olağandışı dış yüzeyi görülmeye değer cinsten. Renkli dairelerin birbiriyle iç içe geçen tasarımı da adeta pasta isminin hakkını veriyor. Siz de sıradan pasta çeşitlerinden ziyade yenilikçi ve çağdaş bir pasta tasarımı arayışı içindeyseniz, Matroushka Cake tam size göre. Pastanızı sipariş etmeden önce teslim edilmesini istediğiniz net saati ve tarih aralığını seçebilir, dilerseniz de üzerine pasta şeker hamuru notu ekleterek onu kişiselleştirebilirsiniz.

Dilediğiniz Her Etkinlikte Yanınızda

Matroushka Cake pastamızı pek çok farklı etkinlik için gönül rahatlığıyla sipariş edebilir ve konuklarınıza ikram edebilirsiniz. 8-12, 15, 20, 25, 30-35 ve 40-45 kişilik olarak hazırlanabilen pastamız, aile arasında küçük kutlamalardan kalabalık partilere kadar pek çok farklı organizasyona uyum sağlayabilme yeteneğine sahip. Pastanın içeriğini çikolata - çilek, çikolata - vişne, çikolata - badem krokan veya sade çikolatalı olarak tercih edebilirsiniz. Dilerseniz damak zevkinize göre içerisine fıstık, Oreo, badem, krokan, muz, beyaz çikolata parçacıkları, sütlü çikolata parçacıkları ya da bitter çikolata parçacıkları ekletebilirsiniz. 25 ve üzeri kişilik sipariş edeceğiniz Matroushka pastanız, iki katlı olarak tasarlanıyor ve içeriği vanilyalı - meyveli olarak hazırlanıyor. Siz de hemen şimdi bir Matroushka Cake siparişi oluşturarak bir sonraki kutlama etkinliğinizi hemen planlamaya başlayabilirsiniz

Sepetim ( 0 )

Vanilla Rococo - Pasta & Tatlı Tasarımları SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.