4A Labs
Audrey Cake

Audrey Cake

Ürün Kodu: 10.01.0110

Minimum hazırlanma süresi: 2 Gün

Bu ürün seçtiğiniz bölgeye teslim edilememektedir.

İstanbul içinde belirli bölgelere gönderim yapılmaktadır.

Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.

20

500

Tahmini Teslim Tarihi: 19 Temmuz - 22 Temmuz

Teslim Tarihi Seçiniz

2930 TL

Lütfen gönderim gün / saat seçiniz.

Audrey Cake

Lezzetli krema kaplaması ve kendine has tasarımıyla Audrey Cake karşınızda! Doğaya ait unsurlarla bezenen bu pastanın süslemeleri arasından meyveler, çiçekler ve tereyağlı krema kullanılıyor. Ağızda yoğun bir tat bırakan lezzetli buttercream pasta çeşitleri aklınızı başınızdan alıyor. Doğal renklerin yer aldığı kutlamalarda, çocuklar için düzenlenen doğum günlerinde ve yetişkinler arası eğlenceli etkinliklerde bu pasta sıkça tercih ediliyor. Her yaş grubuna hitap eden bu farklı tasarımı sipariş etmek için siz de hemen sayfamızdaki formu doldurabilirsiniz.

Adı da Tasarımı da Kendine Has Bir Pasta

Her yönüyle sürprizlerle dolu olan bu pasta tasarımı, lezzetli kreması ile ön plana çıkıyor. Vanilla Rococo şefleri tarafından hazırlanan buttercream pasta çeşitlerinde bu muhteşem krema kullanılıyor. Yoğun bir kıvama sahip olan ve ağızda dağılan bu kremanın püf noktası ise tereyağı, pudra şekeri ve biraz da maharet. Süslemede kullanılan yenilebilir öğeler ise altın çilek ve yaban mersini. Doğanın canlı ve hareketli yapısını aktarmayı amaçlayan bu tasarımda ayrıca yeşil renk ve bitkiler de kullanılıyor. Bir bütün olarak dikkatleri üzerine kolayca çeken bu pasta tek katlı olarak hazırlanıyor. 6 kişilik en küçük boyunun yanı sıra 8/12 kişilik, 15 kişilik ve 20 kişilik boyut seçenekleri de mevcut. Siz de davetli sayınıza göre bu boyutlar arasından seçim yapabilirsiniz.

Audrey Cake ile Çılgınlığa Yer Açın

Farklı ve eğlenceli tasarımıyla sizi kendine çekecek olan Audrey Cake, kremalı pasta sevenler için doğru tercih. Üstelik ilk bakışta herkesi etkileyecek bu pastanın içinde de sürprizler bitmiyor. Gerçek bir çikolata şöleni sunan sade çikolata seçeneği, pastanın yüzeyindeki doğa tasarımını tamamlayan toprak görüntüsüne de sahip. Fakat bu çikolata lezzetini farklı tatlarla bir araya getirmek isteyenler için badem-krokan, çilek veya vişne seçenekleri de mevcut. Dilerseniz pastanızın meyve lezzetini artırmak veya farklı içerikler ile zenginleştirmek için ek malzemeler de ekleyebilirsiniz. Bu malzemeler; badem-krokan, fındık, muz, Oreo ve çikolata parçalarından oluşuyor. Seçeceğiniz çikolata parçalarını; beyaz, sütlü ya da bitter çikolata seçenekleri arasından tercih edebilirsiniz. Eğer daha fazla kişiselleştirilmiş detay istiyorsanız Müşteri Açıklama Notu kısmında belirtebilirsiniz. Şimdi siz de Audrey Cake sipariş etmek istediğiniz tarih ve saat aralığını seçin, bu benzersiz lezzeti hemen deneyin.

Sepetim ( 0 )

Vanilla Rococo - Pasta & Tatlı Tasarımları SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.