4A Labs
Lucky Eye Cake

Lucky Eye Cake

Ürün Kodu: 10.01.0034

Minimum hazırlanma süresi: 3 Gün

Bu ürün seçtiğiniz bölgeye teslim edilememektedir.

İstanbul içinde belirli bölgelere gönderim yapılmaktadır.

Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.

20

500

Tahmini Teslim Tarihi: 20 Nisan - 23 Nisan

Teslim Tarihi Seçiniz

2000 TL

Lütfen gönderim gün / saat seçiniz.

Lucky Eye Cake

Sıra dışı tasarımı ile hafızalara Lucky Eye Cake görsel zenginliği kadar geniş lezzet seçenekleri ile de Vanilla Rococo şeflerinin ustalığını gözler önüne seriyor. Farklı boyutlarda ve malzemeler ile hazırlatabileceğiniz pastamız tereyağı ve pudra şekeri karışımı olan buttercream pastalar arasında popüler. İster kalabalık davetli sayısına özel olarak büyük boyutlu ister baş başa hoş bir akşam için küçük boyutlu seçim yaparak siparişinizi güvenle teslim alabilirsiniz.

Tüm Sevdiğiniz Tatlar Tek Bir Pastada

Nazar boncuğu pastası görünümü ile dikkatleri üzerine çeken Lucky Eye Cake üzerindeki gözler şeker hamurundan hazırlanıyor. Sade çikolata, çikolata & badem krokan, çikolata & çilek ve çikolata & vişne seçeneklerinden birini tercih edebilir, pastanızı damak tadınıza uygun şekilde zenginleştirebilirsiniz. Dahası, bu şeker hamurlu pasta modelimize ilave malzemeler de ekletebilirsiniz. Badem krokan, fıstık, muz, oreo, beyaz çikolata parçaları, bitter çikolata parçaları ve sütlü çikolata parçaları ek malzemeleri arasından da bir seçim yapabilirsiniz. Böylece lezzet dolu pastanızı bir an önce hazırlatabilir, içeriğini kendinize göre özelleştirebilirsiniz. İster taze meyve ferahlığı ister yoğun çikolata tadı ve daha fazlasını tercih ederek tadına doyum olmayacak pastanızı hazırlatabilirsiniz. Bununla beraber, 2 katlı pastalarda vanilyalı ve meyveli içeriklerin yapılmadığını bilmenizde yarar var.

Pastanıza Son Şeklini Vereceğiniz Detaylar

Lucky Eye Cake'i çeşitli kriterlerinize göre özelleştirebilir ve pastanıza son halini verebilirsiniz. Örneğin, 6 kişilik, 8 / 12 kişilik, 15 kişilik, 20 kişilik, 25 kişilik, 30 / 35 kişilik ve 40 / 45 kişilik boyut seçeneklerinden en idealini belirleyebilirsiniz. Kalabalık misafir gruplarınız için büyük ve iki katlı olanları seçerek tüm davetlilerinize eşsiz sunumunuzu sergileyebilirsiniz. 25 kişilik ve üzeri pastalar otomatik olarak 2 katlı hazırlanıyor ve 2 katlılarda vanilyalı - meyveli içerikler yapılamıyor. Ayrıca her pastamız gibi Lucky Eye Cake de standart olarak 4 mum ile beraber gönderiliyor. Daha fazla talebiniz ya da bir başka istediğiniz varsa "Müşteri Açıklama Notu" bölümünden gerekli bilgileri paylaşabilirsiniz. Teslim tarihi ve saatini belirleyerek de siparişinizi tam zamanında alabilirsiniz.

Sepetim ( 0 )

Vanilla Rococo - Pasta & Tatlı Tasarımları SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.