4A Labs
Colourful Retro Cake

Colourful Retro Cake

Ürün Kodu: 10.01.0105

Minimum hazırlanma süresi: 5 Gün

Bu ürün seçtiğiniz bölgeye teslim edilememektedir.

İstanbul içinde belirli bölgelere gönderim yapılmaktadır.

Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.

20

500

Tahmini Teslim Tarihi: 19 Temmuz - 22 Temmuz

Teslim Tarihi Seçiniz

4360 TL

Lütfen gönderim gün / saat seçiniz.

ÖZEL NOT

25 kişi ve üzeri tüm pastalarda 2 katlı çalışılmaktadır ve içerik olarak karışık çikolatalı hazırlanmaktadır.

Colorful Retro Cake

Doğum günlerinden farklı özel zamanlara kadar tercih edilebilen Colorful Retro Cake, retro görünümü ve zengin içerikleri ile övgüleri topluyor. Göz kamaştıran tasarımı ile hafızalara kazındığı gibi Buttercream pasta grubunda yer aldığı için de lezzeti ile iddiasını konuşturuyor. Vanilla Rococo şefleri, özenle hazırladıkları bu retro pasta ile farklı pek çok özel günü layıkıyla kutlamanıza yardımcı oluyor. Siz de bir an önce pastanızı içerik ve boyutlarına göre özelleştirerek sipariş oluşturabilirsiniz.

Vazgeçilmez Retro Pasta Tasarımı

Günden güne trend olmaya devam eden retro anlayışı kendisini pasta ve tatlılarda da belli etmeyi sürdürüyor. Rengarenk görünümü ve göz alıcı renk geçişleri ile görsel bir şölen sunan bu tasarımlar, eğlenceli bir kutlamanın izlerini taşıyor. 2 katlı olarak hazırlanan bu doğum günü pastası, nostaljiyi hatırlatan tasarımı ile geniş bir kesimin vazgeçilmezi hâline geliyor. Seçilen her boyutta otomatik olarak 2 katlı şekilde hazırlanıyor ve kişi sayısına göre de boyut seçimini size bırakıyor. Colorful Retro Cake 6 kişilik, 8 / 12 kişilik, 15 kişilik, 20 kişilik, 25 kişilik, 30 / 35 kişilik ve 40 / 45 kişilik seçeneklere sahip. Geniş boyut yelpazesi sayesinde kutlamanıza katılacak misafirlerinizin sayısına göre en doğru hazırlığı yapabilirsiniz. Böylece tüm misafirlerinize yetecek minimal ya da büyük retro pastanızı bir an önce sipariş verebilirsiniz. Pasta üzerinde gördüğünüz çiçek süslemelerinin ise mevsimsel şartlara göre değişkenlik gösterebileceğini unutmayın. Son olarak doğum günü olan sevdiğinizin yüzünü güldürecek bir detay olarak pasta notunuzu da 5 kelimeyi geçmeyecek şekilde iletebilirsiniz. 4 adet mum ile beraber kapınıza gelecek olan pastanız için daha fazla mum isteğiniz varsa "Müşteri Açıklama Notu" bölümünden talebinizi bildirebilirsiniz.

Lezzeti İle Ünlü Doğum Günü Pastası

Colorful Retro Cake, sunduğu görsel şölenin vadettiği lezzete de sahip. Çikolata, çikolata & krokan, çikolata & çilek ya da çikolata & vişne malzemeleri ile hazırlatabileceğiniz pastamız sayesinde damak tadınıza uygun nokta atışı bir seçim yapabilirsiniz. Dahası, ilave malzemeler sayesinde de pastanızı dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Bu ilave malzemeler badem krokan, fıstık, muz, oreo, beyaz çikolata parçaları, bitter çikolata parçaları ve sütlü çikolata parçalarından meydana geliyor. Ek malzemeler arasından da tercihinizi yaparak pastanıza son şeklini verebilirsiniz. Böylece hem görsel hem de lezzet olarak parti havasını verecek pastanızı bir an önce hazırlatabilirsiniz. 25 kişilik ve üzeri boyutlardaki seçeneklerin her iki katı da gerçek pasta olarak hazırlanırken 15 ve 20 kişilik gibi daha küçük ebatlıların bir katı strafordan meydana geliyor. Minimum 1 günlük hazırlık süresi sayesinde tam zamanında teslim alabileceğiniz retro pastanızın raf ömrünün 2 gün olduğunu bilmenizde de yarar var.

Sepetim ( 0 )

Vanilla Rococo - Pasta & Tatlı Tasarımları SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.