4A Labs
Rainbow Colours Cake

Rainbow Colours Cake

Ürün Kodu: 10.01.0107

Minimum hazırlanma süresi: 2 Gün

Bu ürün seçtiğiniz bölgeye teslim edilememektedir.

İstanbul içinde belirli bölgelere gönderim yapılmaktadır.

Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.

20

500

Tahmini Teslim Tarihi: 19 Temmuz - 22 Temmuz

Teslim Tarihi Seçiniz

2930 TL

Lütfen gönderim gün / saat seçiniz.

Rainbow Colours Cake

Özel zamanlarınıza lezzetli ve renkli bir dokunuşta bulunmak istiyorsanız Rainbow Colours Cake burada, karşınızda. Tereyağı, şeker ve vanilyanın kusursuz uyumuyla hazırlanan buttercream krema, en renkli haliyle Rainbow Colours Cake’in muhteşem tasarımını oluşturuyor. Gökkuşağı renklerinin en lezzetli şekilde sunulduğu pastamız, özel zamanların unutulmayacak tatları arasına girmeye aday. Doğum günü gibi özel anlarınızı renklendirmek için ürünü tercih edebilirsiniz. Rainbow Colours Cake zarif ve renkli tasarımının yanında lezzetiyle de oldukça iddialı. Üstelik bu lezzeti size sunulan malzeme seçenekleriyle şekillendirmeniz mümkün. Rainbow Colours Cake’i dilediğiniz lezzetlerle zenginleştirerek sevdiklerinize damak zevkinizi yansıtabilirsiniz.

Renkleri ve Lezzetiyle Büyüleyici

Renkli pasta çeşitlerinin ihtişamlı üyesi Rainbow Colours Cake her detayıyla lezzetin konuşulduğu kutlamaların mimarı olabilir. Pastamız rengarenk kremasının yanı sıra çiçek süslemeleriyle de görenleri kendisine hayran bırakıyor. Vanilla Rococo şeflerinin titizlikle hazırladığı pastamız ile sevdiklerinize ihtişamlı bir lezzet sunabilirsiniz. Rainbow Colours Cake’in iç malzemesini farklı lezzetlerle şekillendirme imkanınız mevcut. Vişne, çilek, krokan ve çikolata gibi ana malzeme seçeneklerini damak zevkinize göre değerlendirebilirsiniz. Daha zengin bir lezzet yakalamanız içinse ek malzeme seçeneklerimiz sizinle. Krokan, fıstık, Oreo ve muz gibi malzemeleri Rainbow Colours Cake’in içeriğine dahil ederek sevdiklerinize sıra dışı bir lezzet sunabilirsiniz. Bunların yanı sıra ürünü sizin için anlamlı kelimelerle özelleştirme fırsatınız da bulunuyor. Sizin için özel 5 kelimeyi pasta sanatına dönüşmüş formuyla Rainbow Colours Cake’e yansıtabilirsiniz.

Dilediğiniz An Sizinle

Vanilla Rococo’nun ayrıcalıklı ikram hizmetiyle Rainbow Colours Cake istediğiniz an taze haliyle sizinle. Sipariş ekranından tarih ve saat seçimi yaparak, ürünün Vanilla Rococo ustaları tarafından gününüze özel olarak hazırlanmasını sağlayabilirsiniz. Rainbow Colours Cake’i 6 ila 35 kişilik boyut seçeneklerinde teslim almanız mümkün. 25 kişi ve üzerindeki siparişlerde ürün iki katlı olarak hazırlanıyor. Eğer pastayı kalabalık davetler için değerlendirecekseniz vanilya ve meyveli içerikler haricindeki tüm lezzetlerle seçebilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak ürün 4 adet mum ile teslim ediliyor. Eğer daha fazla muma ihtiyaç duyarsanız “Müşteri Açıklama Notu” kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Sepetim ( 0 )

Vanilla Rococo - Pasta & Tatlı Tasarımları SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.