4A Labs
Botanic Cake

Botanic Cake

Ürün Kodu: 10.01.0114

Minimum hazırlanma süresi: 2 Gün

Bu ürün seçtiğiniz bölgeye teslim edilememektedir.

İstanbul içinde belirli bölgelere gönderim yapılmaktadır.

Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.

20

500

Tahmini Teslim Tarihi: 24 Mayıs - 27 Mayıs

Teslim Tarihi Seçiniz

2250 TL

Lütfen gönderim gün / saat seçiniz.

ÖZEL NOT

25 kişi ve üzeri tüm pastalar 2 katlı olarak çalışılmaktadır ve içeriği yalnızca karışık çikolatalı olarak hazırlanmaktadır.

Botanic Cake

Görünümüyle baharın en özel zamanlarını çağrıştıran Botanic Cake kutlamalarınıza lezzet katmaya geliyor. Mutluluğun sembolü olan çiçeklerle tasarlanan pastamız en özel anlarınızı neşelendirmeye aday. Sevgililer günü, nişan ve doğum günü gibi özel günlerinizi baharı çağıran Botanic Cake ile taçlandırabilirsiniz. Çiçekli pasta çeşitleri arasında revaçta olan Botanic Cake, tasarımıyla görenleri büyülerken iç malzemesiyle eşsiz bir şölen sunuyor. Özel anlarınızı unutulmaz bir pastayla zenginleştirmek istiyorsanız bu pasta tam size göre! Botanic Cake butik pastayı dilediğiniz gün ve tarih içi sipariş edebilirsiniz. Vanilla Rococo’nun üstün pasta ve ikram hizmetiyle en özel anlarınıza lezzet katın.

Çiçeklerin Zarafeti Botanic Cake’te Buluşuyor

Çiçek desenlerinin pürüzsüz buttercream krema ile buluştuğu bu pasta, görenleri hayran bırakıyor. Çiçekli pasta çeşitleri arasında oldukça popüler olan ürünü baharın heyecan verici büyüsünü özel günlere taşımak için oldukça ideal. Botanic Cake ile özel zamanlarınıza lezzet katabilirsiniz. 6 ile 45 kişilik boyutlarda hazırlanabilen pasta her organizasyona yetebiliyor. İster sevdiklerinizle küçük kutlamalarınız ister büyük davetleriniz için ürünü tercih edebilirsiniz. Vanilla Rococo şefleri Botanic Cake butik pastanın iç malzeme konusunda size birçok seçenek sunuyor. Çikolata, krokan ve çilek gibi ana malzeme seçeneklerini damak tadınıza göre değerlendirebilirsiniz. Bunların yanında ürünün iç lezzetini farklı lezzetlerle zenginleştirme imkanınızda bulunuyor. Fıstık, muz, badem krokan ve çikolata parçaları gibi ek malzemeleri de ekleyerek sevdiklerinize unutamayacakları bir lezzet sunabilirsiniz.

Botanic Cake İle Kutlamalarınıza Renk Katın

Görünümüyle sevdiklerinizi büyüleyecek Botanic Cake kutlamalarınızın unutulmaz anlarına ortak olmaya aday. Baharın mucizevi atmosferini özel zamanlarınıza taşımak için ürünü tercih edebilirsiniz. Ürüne doğum günü gibi özel zamanlarda kutlama sembolü haline getirebilmeniz şeker hamuruyla not yazdırabilmeniz mümkün. Sizin için en özel sözcükleri belirledikten sonra gerisini Vanilla Rococo şeflerinin usta ellerine bırakın. Notunuzu Botanic Cake’in benzersiz tasarımıyla uyumlu ve kusursuz bir şekilde görebilirsiniz. Ürünü dilediğiniz tarih ve saatte teslim almanız mümkün. Bunun için sipariş ekranında tarih ve saat seçimi yapabilirsiniz. Botanic Cake ile alakalı ek istekleriniz varsa “Müşteri Açıklama Notu” kutucuğuna not ekleyebilirsiniz.

Sepetim ( 0 )

Vanilla Rococo - Pasta & Tatlı Tasarımları SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.