4A Labs
Bon Bon Cake

Bon Bon Cake

Ürün Kodu: 10.01.0005

Minimum hazırlanma süresi: 3 Gün

Bu ürün seçtiğiniz bölgeye teslim edilememektedir.

İstanbul içinde belirli bölgelere gönderim yapılmaktadır.

Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.

20

500

Tahmini Teslim Tarihi: 19 Temmuz - 22 Temmuz

Teslim Tarihi Seçiniz

2280 TL

Lütfen gönderim gün / saat seçiniz.

ÖZEL NOT

Pastanın renk seçimindeki değişkenlik üzerinde bulunan figürler için geçerlidir.

Bon Bon Cake

Özel günlerinizin heyecanını şık ve lezzetli bir pastayla yansıtmak isterseniz Bon Bon Cake karşınızda. Tereyağı ve pudra şekerinin efsanevi buluşması olan buttercream kremasıyla tasarlanan pastamız unutamayacağınız lezzetler arasında girmeye aday. Bon Bon Cake butik pastanın çarpıcı dış tasarımı görenleri büyülemeyi başarıyor. Vanilla Rococo şefleri tarafından titizlikle hazırlanan Bon Bon Cake ile organizasyonlarınıza gösterişli bir dokunuşta bulunabilirsiniz. Lezzetiyle damakları görünümüyle bulunduğu alana zenginlik katan Bon Bon Cake, istediğiniz gün ve saatte en taze haliyle hazırlanıyor. Pastamızın içerik, renk ve ek malzeme seçimini yaparak istediğiniz görünümde ve lezzette teslim alabilirsiniz.

Kutlamaların Yıldızı: Bon Bon Cake

Bon Bon Cake butik pasta kutlamalarınıza lezzet ve ihtişam katıyor. Pastanın şık ve zarif dizaynı özel organizasyonların zenginliğini yansıtıyor. Beyaz buttercream üzerine incelikle işlenen şekiller adeta bir sanat eserini andırıyor. Vanilla Rococo şeflerinin ustalıklarını sergilediği pastayla organizasyonlarınızı özel ve keyifli kılabilirsiniz. Bon Bon Cake’in çarpıcı tasarımı renk seçimi imkanıyla özelleştirilebiliyor. Sarı, turuncu, lila, krem, mavi ve pembe gibi renk seçeneklerini kişisel zevkinize göre değerlendirebilirsiniz. Bon Bon Cake butik pasta tasarımından ödün verilmeden kişi sayısına göre hazırlanabiliyor. 25 kişi ve altındaki pasta siparişiniz için istediğiniz malzemeyi seçmekte özgürsünüz. Üstün bir pastacılık deneyimi sunan Vanilla Rococo iç malzeme konusunda birçok seçenek sunuyor. Hem meyveli hem de çikolatalı pastaseverleri memnun edecek seçenekleri Bon Bon Cake’de bulabilirsiniz. Ayrıca fıstık, krokan ve çikolata parçacıkları gibi ek malzeme seçeneklerini de değerlendirerek pastanızı zenginleştirebilirsiniz.

Vanilla Rococo İle Kutlamalarınızı Özelleştirin

Standartların ötesinde bir pastacılık deneyimi sunan Vanilla Rococo, her kutlama için özel olarak hazırlanan pastalar ile vazgeçilmeziniz olmaya aday. Şeflerimiz Bon Bon Cake’i talep edilen gün ve saatte en taze haliyle sunuyor. Bununla birlikte pastanın özel günleri taçlandırması için şeker hamuruyla not ekletme şansınız bulunuyor. Özel günlerdeki mutluluğunuzu güzel bir cümleyle taçlandırmak için bu fırsattan yararlanabilirsiniz. Bunlara ek olarak ürün 4 adet mum ile gönderiliyor. Eğer daha fazla muma ihtiyaç duyarsanız “Müşteri Açıklama Notu” kısmına not düşebilirsiniz.

Sepetim ( 0 )

Vanilla Rococo - Pasta & Tatlı Tasarımları SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.