4A Labs
True Love Cake

True Love Cake

Ürün Kodu: 10.02.0057A

Minimum hazırlanma süresi: 7 Gün

Bu ürün seçtiğiniz bölgeye teslim edilememektedir.

İstanbul içinde belirli bölgelere gönderim yapılmaktadır.

Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.

20

500

Tahmini Teslim Tarihi: 20 Nisan - 23 Nisan

Teslim Tarihi Seçiniz

5000 TL

Lütfen gönderim gün / saat seçiniz.

True Love Cake

Aşkı anlatmanın en güzel yolu True Love Cake, burada karşınızda. Sevdiğinizin kalbine giden yolun nereden geçtiğini çok iyi bilen Vanilla Rococo şeflerinin usta ellerinden çıkan bu eşsiz tasarım pasta, düğünün en önemli detayları arasındaki yerini almaya aday. Yenilebilir ve normal çiçek süslemeleri, siz en tazesini tüketin diye, mevsime uygun olarak özenle seçiliyor. Bu konudaki ayrıntılı bilgiyi, müşteri temsilcilerimizden almanız mümkün. Gerek büyüleyen tasarımı gerek ideal boyutu gerekse üst düzey malzemeleriyle True Love Cake, tüm ihtişamı ile burada sizi bekliyor. Acele edin, en mutlu gününüzde ağzınızı tatlandırın.

İşini Bilen Gelin ve Damatlara Özel

Harika bir butik düğün pastası alternatifi olan True Love Cake, her boyu iki katlı olacak şekilde ve farklı ebatlarda hazırlanabiliyor. İster sekiz ister otuz beş kişi için sipariş edebileceğiniz bu leziz düğün pastasını, sade çikolata ya da çikolata ve badem krokan ile hazırlamak mümkün. Buna ek olarak ürünün içeriğine fıstık, Oreo, beyaz çikolata, sütlü çikolata ve bitter çikolata gibi ek malzemeler de ilave ettirebilirsiniz. Ayrıca on beş ve yirmi kişilik siparişlerinizde True Love Cake pastanın bir katı strafor olurken diğer katı gerçek pasta olacak şekilde üretilmekte. Yirmi beş kişinin üzerindeki üretimlerde ise vanilya ve meyveli içerikler olmaksızın ürünün tamamı gerçek pasta olarak teslim ediliyor. Pastanın kenar kısmında yer alan gold harf detayı ise sevdiğinizle sizin sonsuz aşkınızın simgesi niteliğinde. Kısacası her bakımdan son derece tatmin edici olan True Love Cake, düğününüzün olmazsa olmazları arasında.

Düğün Koleksiyonumuzdan True Love Cake

Dört adet mumla birlikte gönderilen bu yenilebilir çiçekli pasta, düğününüzün göz bebeği olmaya aday. Gelin ve damadın güzelliğine harika biçimde uyum sağlayan bu şahane pastanın tarifinde yumurta, fındık, badem, glüten ve süt ürünleri bulunuyor. Dolayısıyla alerjen bünyeli kişilerin bu içerik bilgisini dikkate almasında yarar var. Buna ek olarak True Love Cake pastayı teslim aldığınız andan itibaren iki gün boyunca buzdolabında muhafaza edebilirsiniz. Gerçek Aşkın göstergesi True Love Cake ile siz de adlarınızın baş harfini altın harflerle yazdırabilir, düğünde gönülleri fethedebilirsiniz.

Sepetim ( 0 )

Vanilla Rococo - Pasta & Tatlı Tasarımları SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.