4A Labs
Toile de Jouy Cake

Toile de Jouy Cake

Ürün Kodu: 10.01.01114

Minimum hazırlanma süresi: 7 Gün

Bu ürün seçtiğiniz bölgeye teslim edilememektedir.

İstanbul içinde belirli bölgelere gönderim yapılmaktadır.

Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.

20

500

Tahmini Teslim Tarihi: 20 Nisan - 23 Nisan

Teslim Tarihi Seçiniz

2250 TL

Lütfen gönderim gün / saat seçiniz.

Toile de Jouy Cake

Toile de Jouy Cake, ilk bakışta tüm dikkatleri üzerine çeken avangart tasarımı ile Vanilla Rococo'da sizleri karşılıyor. Usta şeflerimiz tarafından itinayla ve özenle hazırlanan ve Fransız esintileriyle bezenmiş bu özel pasta, sıra dışı kare şekilli ve çift katlı tasarımıyla etkinliklerinizin ilgi odağı olmaya hazırlanıyor. Klasik ve vintage temalı partileriniz için biçilmiş kaftan olan Toile de Jouy Cake, dilediğiniz tarihte ve saatte sizlere teslim edilmek üzere burada sizi bekliyor.

Pastanızda Fransız Esintilerini Keşfedin

İsminden de anlaşılacağı üzere Toile de Jouy Cake, Fransızlara has kumaş dokumalı ince batiste benzer tekstil kumaşını andıran desenleriyle dikkat çekiyor. En az kumaş dokumalarında olduğu kadar bir itina ve özenle hazırlanan bu pastamız, üzerindeki ince işçilikle göz kamaştırıyor. Doğal ipekten elde edilen filamentlerde kullanılan ve Fransa başta olmak üzere dünya çapında oldukça değerli bir kumaş türü olan toile de jouy, bu benzersiz pastamızda sembolize ederek kutlama ve organizasyonlarınıza Fransız esintileri katmayı amaçlıyor. Aslen Fransa banliyösünde yer alan Joy-en-Josas kasabasında doğan ve tüm dünyada yaygın olarak kullanılan bu kumaş deseni, özellikle sıra dışı ve eşi benzeri bulunmayan bir pasta tasarımı arayışında olanlar için ideal cinsten. Siz de hemen şimdi bu şık pastayı sipariş ederek sofistike partinizi planlamaya başlayabilirsiniz.

Zarif Partilerinize Eşlik Edecek: Toile de Jouy

Romantik ve pastoral esintilerin ağırlıklı olduğu Toile de Jouy Cake'in dış tasarımı kadar içi de bahsedilmeye değer cinsten. Pastamızın iç malzemesini sade çikolata, çikolata - badem krokan, çikolata - çilek ve çikolata - vişne olmak üzere dört farklı seçenek arasından kendiniz belirleyebilirsiniz. Buna ek olarak pastanın içine muz, Oreo, fıstık, badem, krokan, sütlü çikolata parçacıkları, bitter çikolata parçacıkları ve beyaz çikolata parçacıkları gibi ek malzeme de ekleyebilir ve onu tamamen kendi damak zevkinize uygun hale getirebilirsiniz. Pastamızın boyutları ise düzenlemek istediğiniz etkinliğin kalabalıklık düzeyine göre yine tercihinize göre belirlenebilecek cinsten; 6, 8-12, 15, 20, 25 ve 30-35 kişilik ebatlarda hazırlanabilen pastamız her türlü organizasyona yetebilecek nitelikte. Siz de hemen şimdi enfes şeker hamuru kaplamalı, zarif toile de jouy desenli bu pastayı sipariş edebilir ve harika bir partiye imza atabilirsiniz.

Sepetim ( 0 )

Vanilla Rococo - Pasta & Tatlı Tasarımları SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.