4A Labs
Pastel Cake

Pastel Cake

Ürün Kodu: 10.02.0071

Minimum hazırlanma süresi: 3 Gün

Bu ürün seçtiğiniz bölgeye teslim edilememektedir.

İstanbul içinde belirli bölgelere gönderim yapılmaktadır.

Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.

20

500

Tahmini Teslim Tarihi: 20 Nisan - 23 Nisan

Teslim Tarihi Seçiniz

3000 TL

Lütfen gönderim gün / saat seçiniz.

Pastel Cake

Adını üzerindeki renklerden alan Pastel Cake, çiçek süslemeleri ve mükemmel renk geçişleriyle ben buradayım diyor. Bir sanat eserine benzeyen bu tasarım Vanilla Rococo şeflerinin usta ellerinden çıkıyor. Pembe, beyaz ve mavi renklerin ağırlıkta olduğu pastada farklı renk tonları da ayrıntılarda kendini gösteriyor. İddiasını ortaya koyan Pastel Cake, detaylardaki zarifliğiyle son derece etkileyici bir görünüme sahip. Bu şık tasarımı sipariş etmek için hemen sayfamızdaki formu doldurabilirsiniz.

Büyüleyici Renklere Sahip Bir Pasta

Bir ressamın fırça darbelerini anımsatan Pastel Cake, farklı tasarımıyla ön plana çıkıyor. Şeker hamuru pasta çeşitlerimiz arasında yer alan tasarımın üzerini ve tabanını çiçekler süsülüyor. Çevresine altın yaprağı serpiştirilen çiçekli pasta, şeker hamurunun kusursuz görüntüsüne şıklık katıyor. Bu detayların yanı sıra pastayı sipariş ederken farklı boyutlar arasında seçim yapabilmeniz mümkün oluyor. 6, 8/12, 15, 20, 25, 30/35 ve 40/45 kişilik olmak üzere oldukça geniş boyut seçenekleri arasından ihtiyaçlarınıza en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Fakat 25 kişilik ve üzeri pastalarımızın otomatik olarak çift katlı hazırlandığını da gözden kaçırmamanızda fayda var. Siparişinize dair özellikle talep ettiğiniz farklı bir detay varsa sonraki adımda yer alan Müşteri Açıklama Notu kısmından bize iletebilirsiniz.

Gerçek Çiçek Süslemeleri

Gerçek çiçekli pasta tasarımıyla fark yaratan Pastel Cake, taze çiçek kokusu ile nefis çikolata lezzetini bir araya getiriyor. İçerik seçiminde 4 farklı seçeneğiniz bulunuyor. Bunlar; çikolata, çikolata ve çilek, çikolata ve vişne, çikolata ve badem krokan olmak üzere çeşitleniyor. Ancak 25 kişi ve üzeri siparişlerde vanilyalı ve meyveli içerikler tercih edilemiyor. Bu içerikleri farklılaştırmak ve ek malzemelerle zenginleştirmek isterseniz de alternatifleriniz oldukça geniş. Siz de beyaz çikolata parçaları, bitter çikolata parçaları, sütlü çikolata parçaları, Oreo, muz, fıstık ve badem krokan seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. Diğer yandan tasarımıyla öne çıkan canlı çiçekli pastanın çiçekleri mevsimsel olarak değişiklik gösterebiliyor. Mevsimin en güzel çiçekleri arasından tercih edebileceğiniz seçenek ile ilgili müşteri temsilcimiz tarafından bilgilendirme yapılıyor. Size de teslimat tarihini seçip bu leziz pastayı sipariş etmek kalıyor. Böylece kutlamalarınızda göz kamaştıracak Pastel Cake, belirttiğiniz zaman aralığında size ulaştırılıyor.

Sepetim ( 0 )

Vanilla Rococo - Pasta & Tatlı Tasarımları SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.