4A Labs
Coral Cake

Coral Cake

Ürün Kodu: 10.02.0063

Minimum hazırlanma süresi: 7 Gün

Bu ürün seçtiğiniz bölgeye teslim edilememektedir.

İstanbul içinde belirli bölgelere gönderim yapılmaktadır.

Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.

20

500

Tahmini Teslim Tarihi: 20 Nisan - 23 Nisan

Teslim Tarihi Seçiniz

2000 TL

Lütfen gönderim gün / saat seçiniz.

Coral Cake

Açık havada yapacağınız sade ve şık bir kutlama için ideal olan Coral Cake, özellikle yaz ayları için harika bir butik pasta seçeneği oluşturuyor. Coral Cake ile yazlığınızda yapacağınız şık bir kutlamayı zenginleştirebilir, ürünün sade ve zarif görüntüsünden yararlanarak partinizi taçlandırabilirsiniz. Farklı içerik seçenekleri ve ek malzeme opsiyonları ile Coral Cake, burada sizi bekliyor.

Zarif, Minimal, Lezzetli: Coral Cake

Pek çok farklı boyutta sipariş edebileceğiniz Coral Cake, en tenhadan en kalabalığa kadar farklı kişi sayısı barındıran envaiçeşit organizasyon için ideal cinsten. 8-12, 15, 20, 25, 30-35 ve 40-45 olmak üzere çeşitli ebat seçenekleri bulunan bu pasta, organizasyonunuzun büyüklüğüne göre özel olarak sipariş edilebiliyor. 25 kişi ve üzeri olan Coral Cake pastalarınız, iki katlı olarak hazırlanıyor ve içerikleri meyveli - vanilyalı olarak üretiliyor. Bununla birlikte 25 ve daha az kişi sayısı için vereceğiniz tek katlı Coral Cake siparişlerinizde çikolata, çikolata - krokan, çikolata - vişne ve çikolata - çilek içerik seçenekleri arasından bir tercih yapmanız mümkün. Pastaya ek olarak Oreo, badem, krokan, fıstık, muz, sütlü çikolata parçaları, bitter çikolata parçaları ve beyaz çikolata parçaları gibi ek malzemeler de ilave ettirebilirsiniz. Damak zevkinize göre en uygun Coral Cake siparişinizi hemen şimdi oluşturarak Vanilla Rococo ayrıcalıklarıyla tanışabilirsiniz.

Sade Bir Kutlama İçin Biçilmiş Kaftan

Coral Cake, şık ve minimal tasarımıyla bir yandan parti sofrasının ilgi odağı olurken diğer yandan yazlık temalı görüntüsüyle özellikle yaz ayları organizasyonlarında kusursuz bir uyum sergiliyor. Özellikle sahil kenarında, plajda ya da yazlık açık hava alanlarında yapacağınız etkinlikler için yüksek uygunluk gösteren bu pasta, beyaz üzerine mercan rengi detayların hakim olduğu tasarımıyla göz dolduruyor. Pastanın dış yüzeyi şeker hamuru kaplı olup, üzerinde ince bir işçilikle işlenmiş deniz kabukları ve mercan desenleri barındırıyor. Bu deniz kabukları, deniz yıldızları ve mercanlardan oluşan üst süslemeler de şeker hamurundan elde ediliyor. Siz de Coral Cake siparişinizi hemen oluşturabilir, teslimat tarihi ve saati de dahil olmak üzere tüm kişiselleştirilmiş detaylarınızı seçerek pastanızın dilediğiniz gün dilediğiniz saat aralığı arasında size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Sepetim ( 0 )

Vanilla Rococo - Pasta & Tatlı Tasarımları SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.