4A Labs
Caravan Dreams Cake

Caravan Dreams Cake

Ürün Kodu: 10.02.0072A

Minimum hazırlanma süresi: 5 Gün

Bu ürün seçtiğiniz bölgeye teslim edilememektedir.

İstanbul içinde belirli bölgelere gönderim yapılmaktadır.

Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.

20

500

Tahmini Teslim Tarihi: 20 Nisan - 23 Nisan

Teslim Tarihi Seçiniz

3350 TL

Lütfen gönderim gün / saat seçiniz.

Caravan Dreams Cake

Hayallerinizi süsleyen karavana henüz ulaşamadıysanız, kendisinin şimdilik tadına bakmaya ne dersiniz? Caravan Dreams Cake ile bu mümkün! Volkswagen'in ikonik Camper isimli hippi minibüsünden ilhamla hazırlanan bu şahane tasarım, karavan ve outdoor macera tutkunuzu bir pasta tabağına sığdırmayı başarmış. Size ise dilediğiniz bir organizasyon için onu dilediğiniz içerikte, ek malzemede ve boyutta sipariş etmek kalmış!

Tüm Detaylarıyla En Lezzetli Karavan

Rengarenk görüntüsüyle henüz ilk bakışta dahi iç açan Caravan Dreams Cake, yeryüzündeki en lezzetli karavandır dersek, abartmış olmayız. VW Camper minivan modelinin klasikleşmiş turkuaz rengine sadık kalınarak tasarlanan pasta, sileceklerinden farlarına, Volkswagen logosundan kapılarına kadar en ince ayrıntıları ince bir şekilde düşünülmüş bir dizayna sahip. Buna ek olarak karavanın üzerinde kumsala dair tüm duyularınızı harekete geçirecek özel detaylar mevcut. Mavi beyaz renkli bir sörf tahtası, çakılla karışık kum taneleri, sahilin olmazsa olmazı deniz kabukları ve rengarenk çiçekler, bu pastayı eşsiz kılan ince detaylardan sadece birkaç tanesi. Siz de bu özenle hazırlanmış pastanın tadını merak ediyorsanız, hemen siparişinizi oluşturarak Vanilla Rococo ayrıcalıklarını deneyimleyebilirsiniz.

Yazlık Partiler İçin İdeal

Caravan Dreams Cake, özellikle yaz ayları için planladığınız parti ve organizasyonlar için biçilmiş kaftan. Doğum günü bahar ve yaz aylarına gelen arkadaşlarınız için bir parti düzenlerken gönül rahatlığıyla bu şeker hamurlu pastayı sipariş edebilir ve partinin temasını da yine karavan konsepti etrafında planlayabilirsiniz. Henüz bir karavan alıp, hayatında karavanla farklı destinasyonları gezme planı gibi yeni bir sayfa açmış olan arkadaşlarınızın bu cesur kararını kutlamak için de pekala uygun bir pasta olabilir, ne dersiniz? Pastanın içeriğini sade çikolatalı, çikolata – badem krokanlı, çikolata – çilekli ya da çikolata – vişneli olarak tercih edebilirsiniz. Aynı şekilde ek malzemeler arasından Oreo, fıstık, muz, badem, krokan, sütlü çikolata parçaları, bitter çikolata parçaları ve beyaz çikolata parçaları gibi ilaveler de talep edebilirsiniz. Şirin tasarımı ve ağız sulandıran lezzeti ile hem sizi hem parti konuklarını tatmin edecek olan Caravan Dreams Cake, ek malzeme seçenekleri ve 20 kişiye kadar uzanabilen ebat opsiyonlarıyla burada sizi bekliyor.

Sepetim ( 0 )

Vanilla Rococo - Pasta & Tatlı Tasarımları SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.