4A Labs
Yellow Edible Flowers Cake

Yellow Edible Flowers Cake

Ürün Kodu: 10.01.0062

Minimum hazırlanma süresi: 5 Gün

Bu ürün seçtiğiniz bölgeye teslim edilememektedir.

İstanbul içinde belirli bölgelere gönderim yapılmaktadır.

Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.

20

500

Tahmini Teslim Tarihi: 20 Nisan - 23 Nisan

Teslim Tarihi Seçiniz

2000 TL

Lütfen gönderim gün / saat seçiniz.

Yellow Edible Flowers Cake

Vanilla Rococo'nun en canlı renge sahip olan pasta modelleri arasında yer alan Yellow Edible Flowers Cake ile bahar esintisini kutlamalarınızda hissedebilirsiniz. Canlı çiçek süslemelerine sahip olan Yellow Edible Flowers Cake, buttercream kaplaması ile lezzetleniyor. Sarı rengin ağırlıklı olduğu bu pasta modeli nefis pastacı kreması ve çikolatalı içerikleri ile damağınızda kalıcı bir tat bırakmayı hedefliyor. Vanilla Rococo ustalarının lezzetli tarifleri arasında yer alan Yellow Edible Flowers Cake'i doğum günü kutlamalarınızda, yıldönümü veya sizin anlamlı bir gün için tercih edebilirsiniz. Sayfamız üzerinde yer alan formu doldurarak sipariş oluşturabilirsiniz.

Yellow Edible Flowers Cake Lezzeti

Sarı buttercream kaplaması altında yatan enfes patacı kreması ve kekinin tadı Vanilla Rococo'da sizler bekliyor. Usta eller tarafından hazırlanan Yellow Edible Flowers Cake, size kutlamalarınızda en sevdiğiniz tatları sunuyor. Sade çikolata, çikolata & badem krokan, çikolata & çilek, çikolata & vişne içerik seçenekleri arasından tercih yapabilirsiniz. Damak zevkinize uygun içeriği tercih edebilir dilerseniz badem krokan, oreo, muz, fıstık, beyaz, bitter ya da sütlü çikolata parçacıkları seçeneklerinden ek malzeme ekletebilirsiniz. Pastacı kreması ile buluşan bu lezzetler bir bütün haline geldiğinde sizlere lezzet şöleni sunuyor. Sevdiklerinizle beraber bu lezzetin tadını doyasıya çıkarabilir ve kutlamalarınıza renk katabilirsiniz. 6 ila 45 kişi arasında arttırabilir boyutlara sahip olan Yellow Edible Flowers Cake kalabalık davetlere de uyum sağlayabiliyor. 25 kişi ve üstü pasta boyutlarında otomatik olarak iki katlı hazırlanan Yellow Edible Flowers Cake'i 25 kişi ve altı kişi sayısında tek katlı olarak hazırlanıyor. İki katlı pastalarda vanilyalı ve meyve içerikler hazırlanamıyor olup sipariş verilirken dikkat edilmesi gerekiyor. Siz de Yellow Edible Flowers Cake'i hemen sipariş verebilir ve kutlamalarınıza renk katabilirsiniz.

Kutlamalardaki Bahar Esintisi

Sarı ve tonlarının hakim olduğu Yellow Edible Flowers Cake adeta baharı anımsatıyor. Sarının enerjik tonu ile kutlamalarınızı hareketlendirebilir, enerjinizi daha da yükseltebilirsiniz. Yellow Edible Flowers Cake, mevsim değişikliğine bağlı olarak çiçek süslemelerinden değişiklik olabiliyor. Değişiklik olması durumunda Müşteri Temsilcisi tarafından tarafınıza bilgi veriliyor olup seçenekler arasında tercih yapılabiliyor. 4 adet mum ile gelen bu lezzetli pasta için isteğe bağlı olarak mum adedini arttırabilirsiniz. Mum adedi gibi talepleriniz veya siparişiniz ile ilgili detay vermek istiyorsanız Müşteri Açıklama Notu alanına talep ve detayları belirtebilirsiniz. Yaklaşık olarak 2 gün içinde hazırlanan Yellow Edible Flowers Cake'i sipariş verirken göz önünde bulundurabilir teslim almak istediğiniz tarih ve saat aralığını seçebilirsiniz.

Sepetim ( 0 )

Vanilla Rococo - Pasta & Tatlı Tasarımları SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.