4A Labs
Valerie Cake

Valerie Cake

Ürün Kodu: 10.01.0111

Minimum hazırlanma süresi: 2 Gün

Bu ürün seçtiğiniz bölgeye teslim edilememektedir.

İstanbul içinde belirli bölgelere gönderim yapılmaktadır.

Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.

20

500

Tahmini Teslim Tarihi: 27 Şubat - 01 Mart

Teslim Tarihi Seçiniz

2000 TL

Lütfen gönderim gün / saat seçiniz.

Valerie Cake

Buttercream pastalar arasında yer alan Valerie Cake ile doğanın içindeymiş gibi hissedebilirsiniz. Çilek ve çiçek süslemelerinin ön planda olduğu Valerie Cake, tereyağı ve pudra şekerinin o lezzetli tadını sizlere sunuyor. Alışılmış pasta görüntüsünün dışında bir tasarıma sahip olan Valerie Cake, adeta bir kozayı andıyor. Bir tırtılı anımsatan buttercream süslemeleri pastaya hoş bir görünüm katıyor olup doğaya karşı ilgisi olanlar için en sevilen pastalar arasında bulunuyor. Siz de bu lezzetin tadına varmak için sayfamız üzerinden hemen sipariş oluşturabilirsiniz.

Valerie Cake'in Enfes Lezzeti İle Tanışın

Vanilla Rococo ustalarının lezzetli tarifleri arasında bulunan Valerie Cake, benzersiz tasarımı ile de oldukça ilgi görüyor. 6 ile 20 kişi arasında arttırılabilir boyutlara sahip olan Valerie Cake, içerik olarak sizin tercihinize bırakılıyor. Sade çikolata, çikolata & badem krokan, çikolata & vişne ve çikolata çilek içerikleri arasından seçim yapabilirsiniz. Dilerseniz, badem krokan, oreo, muz, fıstık, sütlü, bitter ve beyaz çikolata parçacıkları da ekletebilmeniz mümkün. Pasta üzerinden yer alan çiçek süslemeleri gerçek çiçek olup mevsimsel olarak değişiklik gösterebiliyor. Değişiklik olduğu durumlarda müşteri temsilcisi tarafından bilgilendirme yapılıyor. Siz de bu enfes lezzetin tadı damağınızda kalsın istiyorsanız hemen sayfamız üzerindeki formu doldurarak sipariş oluşturabilirsiniz.

Kutlamaların Yeni Adresi: Valerie Cake

Pastacı kremasının enfes lezzetinin keyfini Valerie Cake ile çıkaracaksınız. Buttercream pastalar arasında en ilginç konsepte sahip olan modeller arasında yer alıyor. Doğayı pasta ile buluşturan Vanilla Rococo ustaları, sizin için en iyisini hazırlıyor. Minimum 1 gün içinde hazır olan Valerie Cake, 4 adet mum ile birlikte geliyor. Siparişiniz ile ilgili detay, talep veya daha fazla mum istediği için Müşteri Açıklama Notu alanından belirtebilirsiniz. Raf ömrü 2 gün olan Valerie Cake'i buzdolabınızda saklayabilirsiniz. Dilerseniz pasta tabanına maksimum 5 kelime olmak üzere pasta şeker hamuru notu yazabilir ve pastanızı kendiniz ya da sevdikleriniz için özelleştirebilirsiniz. Sayfamız üzerinden teslim tarihi ve aralığını seçerek sipariş oluşturabilir kutlamalarınızı Valerie Cake'in efsanesi tasarımı ve lezzeti ile daha keyifli bir hale getirebilirsiniz.

Sepetim ( 0 )

Vanilla Rococo - Pasta & Tatlı Tasarımları SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.