4A Labs
Pink Edible Flowers Cake

Pink Edible Flowers Cake

Ürün Kodu: 10.01.0041

Minimum hazırlanma süresi: 3 Gün

Bu ürün seçtiğiniz bölgeye teslim edilememektedir.

İstanbul içinde belirli bölgelere gönderim yapılmaktadır.

Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.

20

500

Tahmini Teslim Tarihi: 20 Nisan - 23 Nisan

Teslim Tarihi Seçiniz

2000 TL

Lütfen gönderim gün / saat seçiniz.

Pink Edible Flowers Cake

Vanilla Rococo Gerçek Çiçekli Pastalar koleksiyonunun gözdeleri arasında yer alan Pink Edible Flowers Cake, burada karşınızda. Tereyağı kreması kaplaması üzerinde yenebilir çiçek ve macaron süslemelerinin yer aldığı bu pasta, özel gün kutlamalarınızın baş tacı olmaya geliyor. Gerek muhteşem tasarımı gerek ağızda eriyen pastacı kreması gerekse zarif ve şık süslemeleriyle Pink Edible Flowers Cake'i sevdikleriniz için tercih ederek doğru karar verebilirsiniz. Tek yapmanız gereken boyut, içerik ve ek malzeme gibi kriterlerinizi belirleyerek siparişinizi vermek. Vanilla Rococo Pink Edible Flowers Cake, tüm güzelliğiyle burada sizi bekliyor.

Yenilebilir Çiçekli Pasta mı Arıyorsunuz?

Rengarenk çiçekleri sevenler buraya! Vanilla Rococo şeflerinin özgün tasarımıyla hayat bulan bu yenilebilir çiçekli pasta, altı ila kırk beş kişilik olarak hazırlanabiliyor. Yirmi beş kişi ve üzeri için olan siparişlerde otomatik olarak iki katlı olarak üretilen Pink Edible Flowers Cake'in üzerinde yer alan çiçek süslemeleri ise mevsime göre özenle seçiliyor. Ayrıca iki katlı pastalarımızın içeriğinin vanilya ve meyve dışındaki malzemelerden hazırlandığını da söylemekte fayda var. Tüm bunlara ek olarak bu şahane pastanın içinde yer alan pastacı kremasını sade çikolata, çikolata ve badem krokan, çikolata ve çilek, çikolata ve vişne gibi farklı seçeneklerle sipariş etmeniz de mümkün. Hatta isterseniz Pink Edible Flowers Cake'in lezzetini fıstık, Oreo, beyaz çikolata, bitter çikolata ve sütlü çikolata gibi çeşitli ek malzemelerle katlayabilirsiniz. Siz de sevdiklerinizin özel günlerinde onlara Pink Edible Flowers Cake hediye edin, ağızlarda unutulmayacak bir tat bırakın.

Şahane Bir Tasarım, Enfes Bir Tat

Gerçek Çiçekli Buttercream Pastalar koleksiyonunda yer alan Pink Edible Flowers Cake'in tarifinde yumurtaya ek olarak fındık, badem, glüten ve süt ürünleri yer alıyor. Dolayısıyla bu malzemelerden herhangi birine hassasiyeti olanların, ürün içerik bilgisini dikkate almaları önemle rica olunur. Ayrıca Pink Edible Flowers Cake de tüm diğer pastalarımız gibi dört adet mumla birlikte gönderiliyor. Mum adedinde yapmak istediğiniz değişiklikleri müşteri temsilcilerimizle iletişime geçerek bize bildirebilirsiniz. Minimum iki günlük hazırlık süreci olan bu şahane pastayı sipariş etmek için tıklamaya hemen başlayın.

Sepetim ( 0 )

Vanilla Rococo - Pasta & Tatlı Tasarımları SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.