4A Labs
Lollipop Cake

Lollipop Cake

Ürün Kodu: 10.01.0042

Minimum hazırlanma süresi: 2 Gün

Bu ürün seçtiğiniz bölgeye teslim edilememektedir.

İstanbul içinde belirli bölgelere gönderim yapılmaktadır.

Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.

20

500

Tahmini Teslim Tarihi: 19 Temmuz - 22 Temmuz

Teslim Tarihi Seçiniz

2600 TL

Lütfen gönderim gün / saat seçiniz.

ÖZEL NOT

25 kişi ve üzeri tüm pastalar 2 katlı olarak çalışılmaktadır ve içeriği yalnızca karışık çikolatalı olarak hazırlanmaktadır.

Lollipop Cake

Eğlenceli ve sevimli kutlamalar için biçilmiş kaftan olan Lollipop Cake, şirin mi şirin görüntüsüyle konuklarınızın kalbini ilk bakışta kazanmayı başarıyor. Şeker pembesi rengi ile iç açıcı bir görünüme sahip olan bu lolipop pasta, en az dışı kadar lezzetli içeriğiyle de tüm deneyenleri büyülüyor. Siz de başta baby shower partileri olmak üzere pek çok farklı kutlama için tercih edebileceğiniz Lollipop Cake'i Vanilla Rococo ayrıcalıklarıyla hemen sipariş edebilirsiniz.

Lolipop Kadar Tatlı & Sevimli

Buttercream kaplama olan Lollipop Cake, gerçek çiçeklerden elde edilmiş izomalt şekerlerle süslenerek sıradan baby shower pastalarından anında sıyrılıyor. Başka hiçbir yerde karşılaşamayacağınız bu sıra dışı pasta tasarımı, elbette ki işinin ustası deneyimli Vanilla Rococo şeflerinin elinden çıkıyor. Şeffaf ve yuvarlak lolipopların içerisinde yer alan gerçek çiçekler, pastaya feminen ve zarif bir hava katıyor. Pastanın genelinde kullanılan pembe tonları ise onu daha da sevimli ve büyüleyici kılıyor. Eğer siz de çeşitli kutlamalarınız ve organizasyonlarınız için özel ve benzersiz bir pasta arayışı içindeyseniz, Lollipop Cake tüm beklentilerinizi fazlasıyla karşılamaya hazırlanıyor.

Baby Shower Partilerinin Gözdesi

Her ne kadar Lollipop Cake pastamızı dilediğiniz organizasyon ve etkinliklerde kullanmak üzere sipariş edebiliyor olsanız da, bu pastamızın en fazla uyum sağladığı partiler, kız bebekler için hazırlanan baby shower partileri oluyor. Hem anneyi honore etmek hem de çok yakında dünyaya gelecek olan minik kız bebeğine yakışır bir organizasyon elde etmek için Lollipop Cake sıklıkla tercih ediliyor. Pastanın yüzeyinde yer alan ve yine buttercream kullanılarak elde edilen minik pembe künye, beklenen miniğin ismini taşımak için ideal cinsten. 6 kişilikten 45 kişiliğe kadar uzanan geniş boyut seçenekleri, planladığınız bebek partisinin büyüklüğüne göre tercih edilebiliyor. İçerik olarak sade çikolata, çikolata - çilek, çikolata - vişne ve çikolata - badem krokan olacak şekilde sipariş edilebilen pastamız, muz, fıstık, badem - krokan, Oreo, beyaz çikolata, sütlü çikolata ve bitter çikolata gibi ek malzemelerle de hazırlanabiliyor. İster baby shower, ister doğum günü, ister başka bir etkinlik olsun; Lollipop Cake'i servis edeceğiniz her organizasyonun keyifli ve eğlenceli geçeceği kesin!

Sepetim ( 0 )

Vanilla Rococo - Pasta & Tatlı Tasarımları SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.