4A Labs
Limoncello Cake

Limoncello Cake

Ürün Kodu: 10.01.0031

Minimum hazırlanma süresi: 3 Gün

Bu ürün seçtiğiniz bölgeye teslim edilememektedir.

İstanbul içinde belirli bölgelere gönderim yapılmaktadır.

Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.

20

500

Tahmini Teslim Tarihi: 20 Nisan - 23 Nisan

Teslim Tarihi Seçiniz

1750 TL

Lütfen gönderim gün / saat seçiniz.

Limoncello Cake

Dinamik ve canlı bir tasarıma sahip olan Limoncello Cake çarpıcı görünümüyle akıllarda kalıyor. Sarı rengin hakim olduğu bu pastanın üzerinde limon dilimi şeklinde süslemeler kullanılıyor. Yapraklarla bir araya gelen sarı dilimler, krem rengi krema kaplamasının üzerinde adeta parıldıyor. Siz de kutlamalarınız için dikkat çekecek lezzetli bir pasta sipariş etmek istiyorsanız sayfamız üzerinden hemen kendi Limoncello pastanızı oluşturabilirsiniz.

İç Açıcı Renklere Sahip Ferah Bir Pasta

Limon pasta tasarımı hem sahip olduğu renkler hem de minimalist tasarımıyla ön plana çıkıyor. Krem renkli buttercream kaplama üzerine yerleştirilen yuvarlak limon dilimleri, oldukça canlı bir görüntü ortaya çıkarıyor. Şeker hamurundan yapılan bu dilimler, üzerindeki beyaz renk geçişleri ve çizgileriyle dikkat çekiyor. Ayrıca pastaya doğallık katan limon yaprakları tasarımın en üstünde konumlandırılıyor. Siz de zarif Limoncello pastanızı sipariş etmek istiyorsanız öncelikle sayfamızda bulunan formu doldurup sonrasında ürünü sepetinize ekleyebilirsiniz. Bu pastanın boyutları 6, 8/12, 15, 20, 25, 30/35, 40/45 kişilik olarak çeşitleniyor. Aile veya arkadaşlar arasındaki doğum günü kutlamaları için 6 veya 8/12 kişilik pasta boyutları yeterli olurken yıl dönümü kutlamaları, nişan ve düğün yemekleri için 25 kişi ve üzerindeki boyut seçenekleri tercih ediliyor. Ancak 25 kişi ve üzeri pastaların otomatik olarak çift katlı hazırlandığını da unutmamanızda fayda var.

Limoncello Pastanızı Kişiselleştirin

Buttercream Cake çeşitleri arasında yer alan Limoncello Cake, nefis Vanilla Rococo kremasıyla hazırlanıyor. Bu kremanın, tereyağı ve pudra şekeriyle lezzetli artırılıyor ve içerisindeki çikolata lezzetiyle mükemmel bir uyum yakalıyor. Dışında şeker hamuru ile süslenen ve özel kurdelesiyle teslim edilen ürünün içeriğini ise kendiniz seçebiliyorsunuz. Sade çikolata, çikolata ve badem krokan seçenekleri tüm boyutlar için tercih edilebiliyor. 25 kişilik ve üzeri pastalar çift katlı olarak tasarlandığı için vanilyalı ve meyveli içerikler seçilemiyor. 25 kişilikten küçük pastalarda ise çikolata ve vişne ile çikolata ve çilek alternatifleri de bulunuyor. Dilerseniz seçtiğiniz pastanın içerisine ek malzeme ekleme imkanına da sahipsiniz. Bu malzemeler; Oreo, muz, badem krokan, fıstık, beyaz çikolata, bitter çikolata ve sütlü çikolata parçalarından oluşuyor. Buttercream pastanız ile ilgili yapmak istediğiniz değişiklikler ve farklı talepleriniz için Müşteri Açıklama Notu bölümünü kullanabilirsiniz. Pasta tabanına şeker hamuru ile yazılacak notunuzu ise sayfada bulunan kutucuğa yazabilirsiniz.

Sepetim ( 0 )

Vanilla Rococo - Pasta & Tatlı Tasarımları SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.