4A Labs
Something Blue

Something Blue

Ürün Kodu: 10.02.0049

Minimum hazırlanma süresi: 5 Gün

Bu ürün seçtiğiniz bölgeye teslim edilememektedir.

İstanbul içinde belirli bölgelere gönderim yapılmaktadır.

Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.

20

500

Tahmini Teslim Tarihi: 20 Nisan - 23 Nisan

Teslim Tarihi Seçiniz

3000 TL

Lütfen gönderim gün / saat seçiniz.

Something Blue Cake

Sevginin ve aşkın konuşulduğu özel anlarınızı şık bir lezzetle taçlandırmak isterseniz doğru adrestesiniz. Something Blue Cake hem tasarımı hem de lezzetiyle görenleri bulutların üzerine çıkarıyor. Baby blue renginden hazırlanan şeker hamuruyla tasarlanan pastamız özel zamanlara zarafet katıyor. Vanilla Rococo şeflerinin incelikle tasarladığı pastamızla sevginizi özel günlere naif bir şekilde yansıtabilirsiniz. Gerçek çiçeklerle tasarlanan ürün düğün veya nişan pastası olarak sıklıkla tercih ediliyor. Siz de Something Blue Cake butik pastayı tercih ederek bu günleri unutulmaz kılabilirsiniz. Profesyonel ikram hizmeti sunan Vanilla Rococo'nun eşsiz lezzetiyle kusursuz bir organizasyona imza atmak için hemen harekete geçin!

Her Detayıyla Büyüleyici

İç lezzeti ve tasarımıyla görenlerin kendisine hayran bırakan Something Blue Cake aşkın en lezzetli hali. Masmavi dış tasarımı ve mevsiminde toplanan çiçekleriyle zarif bir görünüme sahip olan pastamız özel günlerde ardından sıkça söz ettiriyor. Sevdiklerinizle birlikte olduğunuz özel günlere ihtişam katmak için ürünü tercih edebilirsiniz. Something Blue Cake'in içeriğini farklı malzeme seçeneklerimiz sayesinde dilediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz. Çikolata, badem krokan, çilek ve vişne gibi ana malzeme seçenekleri hayalinizdeki lezzeti bulmanız için sizinle. Bu lezzetlere ek olarak fıstık, Oreo, muz, krokan ve çikolara parçaları gibi ek malzemeleri de dahil ederek sevdiklerinizi büyüleyece tada ulaşabilirsiniz. Something Blue Cake'in tabanına şeker hamuru ile not yazdırma imkanınız da bulunuyor. Sizin için anlamlı 5 kelimeyi seçin ve gerisini Vanilla Rococo ustalarına bırakın... Sevginizi yansıtan özel kelimelerin pasta sanatına dönüşmesiyle sevdiklerinizi şaşırtabilirsiniz.

Kusursuz Lezzetler Bir Tık Uzağınızda

Vanilla Rococo'nun üstün pastacılık hizmetiyle Something Blue Cake özel günlerinizde tam zamanında sizinle. Sipariş ekranından gün ve saat seçimi yaparak bu lezzeti özel günlerinize en taze haliyle sunabilirsiniz. Something Blue Cake 6 kişi ila 45 kişilik porsiyonlarda hazırlanabiliyor. 15 , 20, 25 ve 35 kişilik pastalarda bir katı strafor bir katı gerçek pasta olarak tasarlanarak ürünün büyüleyici görüntüsünden ödün verilmiyor. 40/45 kişilik boyutlarda ise ürün iki katı da gerçek pasta olacak şekilde sunuluyor. Bunların yanında iki katlı pastalarda vanilyalı ve meyveli içerikler yapılamıyor. Bu bilgiler ışığında Something Blue Cake'i ihtiyacınız olacak porsiyon sayısına göre sipariş edebilirsiniz. Ürüne dair farklı istekleriniz varsa "Müşteri Açıklama Notu" kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Sepetim ( 0 )

Vanilla Rococo - Pasta & Tatlı Tasarımları SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.