4A Labs
Fit Snickers

Fit Snickers

Ürün Kodu: 10.06.0056

Minimum hazırlanma süresi: 1 Gün

Bu ürün seçtiğiniz bölgeye teslim edilememektedir.

İstanbul içinde belirli bölgelere gönderim yapılmaktadır.

Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.

500

Tahmini Teslim Tarihi: 27 Şubat - 01 Mart

Teslim Tarihi Seçiniz

450 TL

Lütfen gönderim gün / saat seçiniz.

Fit Snickers ( 10 Adet Satılmaktadır)

Fit atıştırmalıklar arasında popülerliğini koruyan Fit Snickers, sağlıklı içeriği ve lezzeti ile de kalitesini konuşturuyor. Kendine has lezzeti kadar görüntüsü ile de iştah kabartan Fit Snickers, sizin de fit yaşamınızın bir parçası olabilir. Sunumlarınızda, kahve yanı ikramlarınızda da başı çekebilecek bu fit tatlıları bir an önce sipariş verebilir, diyet programınıza uygun bir şekilde beslenmeye devam edebilirsiniz.

Sağlıklı Atıştırmalıklar Olarak Fit Snickers

Fit Snickers, sahip olduğu içerikleri sayesinde sağlıklı ara öğününüz, atıştırmalığınız olmaya aday. Malzeme olarak diyet ve şekersiz çikolata ile şekersiz fıstık ezmesi kullanılıyor. Vanilla Rococo şeflerinin özenle hazırladığı bu fit tatlılar, böylece diyet programlarının da bir parçası olmaya aday. Gereğinden fazla gıda tüketimi ya da obezite gibi problemlere yol açabilen şekeri yavaş yavaş terk ederek kilo kontrolü sağlamak, dikkatli bir şekilde fazla kilolardan kurtulmak mümkün. Fit Snickers da hem çikolatasının hem de fıstık ezmesinin şekersiz oluşu ile bu açıdan öne çıkıyor. Şekersiz fıstık ezmesi içeriği sayesinde katkı maddelerini de beslenme programınızdan çıkarmaya başlayabilirsiniz. Böylece bir yandan tatlı ihtiyacınızı karşılarken diğer yandan sportif yaşamınıza yaraşır tatlara da sahip olabilirsiniz. Dahası beslenme alışkanlıkları sizin programınıza benzer olan misafirleriniz için de Fit Snickers çay ve kahvelerin yanında harika bir ikram olabilir.

Önemli Sipariş Ayrıntıları

Sipariş verme aşamasındayken çeşitli detayları bilmenizde de yarar var. Örneğin, Fit Snickers ürünlerimiz en az 5 adet sipariş verilecek şekilde hazırlanıyor. Raf ömrü 5 gün olduğu için de tek seferde birden fazla olacak şekilde sepetinizi doldurabilirsiniz. Serin bir yerde saklayarak güvenle muhafaza edebileceğiniz bu şeker ilavesiz tatlıların minimum hazırlık süresi ise 1 gün. Böylece rejiminize uygun tatlınıza bir an önce sahip olabilirsiniz. Teslim tarihi ve saatini belirleyerek de siparişinizi tam zamanında teslim alabilirsiniz. Minimum sepet tutarına erişmek için tek seferde birden fazla sipariş edebilir, farklı Fit Collection ürünlerine de şans verebilirsiniz. Son olarak siparişinize yönelik farklı talepleriniz varsa da "Müşteri Açıklama Notu" bölümünden gerekli bilgileri bizimle paylaşabilirsiniz.

Sepetim ( 0 )

Vanilla Rococo - Pasta & Tatlı Tasarımları SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.