4A Labs
Fluffy Cake

Fluffy Cake

Ürün Kodu: 10.01.0108

Minimum hazırlanma süresi: 2 Gün

Bu ürün seçtiğiniz bölgeye teslim edilememektedir.

İstanbul içinde belirli bölgelere gönderim yapılmaktadır.

Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.

20

500

Tahmini Teslim Tarihi: 20 Nisan - 23 Nisan

Teslim Tarihi Seçiniz

2250 TL

Lütfen gönderim gün / saat seçiniz.

Fluffy Cake

Görüntüsüyle gözlerinizi, tadıyla da damağınızı şenlendirecek Fluffy Cake, Vanilla Rococo'nun en sevilenlerinden. Eğlenceli bir parti, neşeli bir doğum günü kutlaması veya lezzetli bir pasta ile taçlandıracağınız özel günler için bu etkileyici tasarımı tercih edebilirsiniz. Ayrıca Fluffy Cake'in içeriğini kendiniz belirleyerek sevdiğiniz tatları pastaya ekleyebilirsiniz. Boyutları 6 kişiden 35 kişiye kadar artırılabilen bu rengarenk pasta partinize eğlence katacak. Siz de içerik, ek malzeme ve boyut tercihlerinizi yaptıktan sonra hemen bir Fluffy Cake siparişi verebilirsiniz.

Rengarenk, Lezzetli ve Eğlenceli

Vakko L'Atelier ustalarının elinden çıkan bu pasta, püsküllü görüntüsü ve renk geçişleri ile adeta bir sanat eseri. İçerisinde en kaliteli çikolataların kullanıldığı bu gökkuşağı pasta için dilediğiniz tat kombinasyonlarını tercih edebilirsiniz. Damağınızda iz bırakacak yoğun bir çikolata deneyimi için sade çikolata seçeneği oldukça doğru bir tercih. Vanilla Rococo'nun üstün çikolata lezzetini farklı bir tatla bir araya getirmek isterseniz de badem - krokan, çilek ve vişne seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Bunun yanı sıra pastanızı ek malzemelerle çeşitlendirerek daha zengin bir tat ortaya çıkarabilmeniz mümkün. Fıstık, muz, Oreo, badem krokan, beyaz çikolata, sütlü çikolata ve bitter çikolata parçaları tercih edebileceğiniz ek lezzetler arasında yer alıyor. Sayfamız üzerinden uygun tarihlere göz atarak pasta siparişinizi hemen oluşturabilirsiniz.

Fluffy Cake ile Kutlama Zamanı

Kutlamanın yıldızı olacak Fluffy Cake'i istediğiniz boyutlarda yaptırabilirsiniz. 6 kişilik küçük boy pastalardan 25 kişiliğe kadar olan siparişler için bu gökkuşağı pasta modelleri tek katlı olarak hazırlanıyor. 25 kişi ve üzeri pastalar içinse çift katlı bir tasarım tercih ediliyor. Pastaya yazılmasını istediğiniz güzel dilekler ve eğlenceli notlar ise şeker hamuru ile tabana yazılıyor. Sayfadaki formu doldurarak maksimum 5 kelimeden oluşan notunuzu bize iletebilirsiniz. Bu eğlenceli pastaya eklemek istediğiniz özel ayrıntılar ve daha fazla mum talebi içinse Müşteri Açıklama Notu kısmını kullanabilirsiniz. Ağızda dağılan lezzetli kreması, yemeyi eğlenceli hale getiren püskülleri ve muhteşem çikolatasıyla Fluffy pasta burada sizi bekliyor. En özel günlerinizi bu özel pasta ile kutlamak için şimdi siparişinizi verin!

Sepetim ( 0 )

Vanilla Rococo - Pasta & Tatlı Tasarımları SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.