4A Labs
M&M Cake

M&M Cake

Ürün Kodu: 10.02.0037A

Minimum hazırlanma süresi: 3 Gün

Bu ürün seçtiğiniz bölgeye teslim edilememektedir.

İstanbul içinde belirli bölgelere gönderim yapılmaktadır.

Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.

20

500

Tahmini Teslim Tarihi: 20 Nisan - 23 Nisan

Teslim Tarihi Seçiniz

3350 TL

Lütfen gönderim gün / saat seçiniz.

M&M Cake

Kids Birthday Collection'ın sevilen tasarımları arasında bulunan M&M Cake eğlenceli ve gerçekçi bir tasarıma sahip. M&M maskotu şeklinde hazırlanan pasta M&M paketini ağzına döker şekilde hazırlanıyor. Vanilla Rococo ustalarının elinden çıkan M&M Cake, şeker hamuru kaplaması ile M&M maskotunun en ince ayrıntıları düşünülerek tasarlanıyor. Orijinal maskot rengi olan sarı şeker hamuru kaplaması enerjik bir hava oluşturuyor olup kutlamalarınıza eşlik ediyor. Lezzetli içeriği ile benzersiz bir tat sunan M&M Cake ile kutlamalarınızda sevdiklerinizle beraber bu lezzete doyamayacaksınız.

Kutlamalarınızın Eğlenceli Konuğu: M&M Cake

M&M maskotunu kutlamalarınıza davet hiç bu kolay olmamıştı. M&M Cake ile sevilen M&M maskotunu kutlamalarınıza konuk edebilirsiniz. Vanilla Rococo ustalarının eşsiz tasarımları arasında yer alan M&M Cake tüm gerçekliği ile sizlerle buluşuyor. Şeker hamurunun özenle işlenmesi ile ortaya çıkan tasarım doğum günü kutlamalarının sevilen pastaları arasında yerini alıyor. Çikolata, çikolata & badem krokan, çikolata & çilek ve çikolata & vişne içerikleri ile sizlere sunulan M&M Cake damak zevkinize uygun bir şekilde hazırlanıyor. Boyutları 8 kişiden 45 kişiye kadar arttırılabiliyor. 25 kişi ve üzeri pasta seçeneklerinde iki katlı olarak hazırlanıyor. İki katlı pastalarda vanilyalı ve meyveli seçenekler yapılamıyor olup sipariş verilirken dikkat edilmesi gerekiyor. Siz de M&M Cake'in gerçekçi tasarımı ile lezzetli ve eğlenceli bir kutlama organize edebilirsiniz.

M&M Efsanesi İle Kutlamalarınızı Renklendirin

M&M efsanesinin pasta ile buluştuğu o eşsiz anlara siz de tanıklık edebilirsiniz. Vanilla Rococo'nun kaliteli malzemelerinin M&M lezzeti ile buluştuğu M&M Cake doğum günlerinin tercih edilen modelleri arasında yer alıyor. Lezzetli içeriğine ek olarak badem krokan, oreo, muz, fıstık, beyaz, sütlü ya da bitter çikolata parçacıklarından birini ekleyebilir ve içeriğinin lezzetini arttırabilirsiniz. 4 adet mum ile gelen bu özgün tasarımıyla gelen M&M Cake için daha fazla mum talebi için ya da sipariş ile ilgili talep, detay iletmek için Müşteri Açıklama Notu kısmına belirtebilirsiniz. 2 gün saklanabilir özellikte olan M&M Cake'i çocuğunuz ya da sevdikleriniz için özelleştirmek istiyorsanız, pasta tabanına 5 kelimeyi geçmeyecek şekilde Pasta Hamuru Notu alanından not oluşturabilirsiniz. M&M maskotunun Vanilla Rococo'nun pasta keki ve kreması ile buluştuğu bu anlara eşlik etmek için sayfamız üzerinde bulunan formu doldurarak hemen sipariş oluşturabilirsiniz.

Sepetim ( 0 )

Vanilla Rococo - Pasta & Tatlı Tasarımları SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.