4A Labs
Golden Leaves Cake

Golden Leaves Cake

Ürün Kodu: 10.02.0031

Minimum hazırlanma süresi: 3 Gün

Bu ürün seçtiğiniz bölgeye teslim edilememektedir.

İstanbul içinde belirli bölgelere gönderim yapılmaktadır.

Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.

20

500

Tahmini Teslim Tarihi: 20 Nisan - 23 Nisan

Teslim Tarihi Seçiniz

2850 TL

Lütfen gönderim gün / saat seçiniz.

Golden Leaves Cake

Asil ve zarif duruşuyla şeker hamurlu pastalar arasında öne çıkan Golden Leaves Cake, davetlerinize ihtişam katmaya geliyor. Bu pasta her detayıyla kutlamaların en gözde unsurları arasında yer almaya aday. Gold renkli yaprakların beyaz zarafetiyle buluştuğu ürünümüzle davetlerinizi ve özel günlerinizi anlamlı kılabilirsiniz. Golden Leaves Cake birçok farklı organizasyonda tercih ediliyor. Ürünü ister nişan pastası ister doğum günü pastası olarak değerlendirebilirsiniz. Eğer sevdiklerinize şık ve lezzetli bir hediye arıyorsanız da bu pastayı tercih edebilirsiniz. Vanilla Rococo şeflerinin eşsiz tariflerle hazırladığı Golden Cake, kutlamalarınızı değerli ve anlamlı kılmak için sizi bekliyor.

Tüm Detaylarıyla Işıltı Kutlamaların Vazgeçilmezi

Şeker hamurunun sanata dönüştüğü Golden Leaves Cake özel günlerin gözdesi. Ürün şık ve estetik görünümünün yanı sıra lezzetiyle de damaklara şölen sunuyor. Ürünle Vanilla Rococo ustalarının özel tariflerle hazırladığı Golden Leaves lezzetiyle kutlamalarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz. Bu lezzeti damak tadınıza göre şekillendirme imkanınız bulunuyor. Vanilla Rococo farkıyla sunulan çikolata, badem krokan, çilek ve vişne gibi ana malzeme seçeneklerini değerlendirerek sizin için unutulmaz tadı yakalayabilirsiniz. Buna ek olarak krokan, fıstık, Oreo, muz ve çikolata parçaları gibi ek malzeme seçeneklerini de ekleyerek sevdiklerinize unutamayacağı bir lezzet şöleni sunabilirsiniz. 6 ila 45 kişi arasında boyutlarda hazırlanabilen Golden Leaves Cake’i her kutlamanıza yaraşır bir şekilde teslim almanız mümkün. 25 kişi üzeri siparişlerinizde ürün vanilyalı ve meyveli içerikler haricinde farklı lezzetlerde sunuluyor. Bununla birlikte iki katlı olarak tasarlanarak kalabalıkların davetlerin gözdesi olmayı başarıyor. Davetlerinizin büyüklüğünü baz alarak bu seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Vanilla Rococo Özel Günlerinizde Yanınızda

Golden Leaves Cake butik pastayı Vanilla Rococo’nun profesyonel hizmeti sayesinde dilediğiniz her an teslim alma imkanınız bulunuyor. Örneğin, bu ürünü söz pastası olarak değerlendirecekseniz özel gününüzden birkaç gün önce sipariş ederek en taze haliyle teslim alabilirsiniz. Golden Leaves Cake’e şeker hamuruyla not ekletme fırsatınız da bulunuyor. En özel cümlelerinizle sevginizi ve coşkunuzu yansıtabilmek için bu imkandan faydalanabilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak ürün 4 adet mum ile beğeninize sunuluyor. Eğer daha fazla muma ihtiyaç duyarsanız “Müşteri Açıklama Notu” kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Sepetim ( 0 )

Vanilla Rococo - Pasta & Tatlı Tasarımları SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.