4A Labs
Orman Meyveli San Sebastian Cheesecake

Orman Meyveli San Sebastian Cheesecake

Ürün Kodu: 10.06.0020

Minimum hazırlanma süresi: 1 Gün

Bu ürün seçtiğiniz bölgeye teslim edilememektedir.

İstanbul içinde belirli bölgelere gönderim yapılmaktadır.

Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.

20

500

Tahmini Teslim Tarihi: 20 Nisan - 23 Nisan

Teslim Tarihi Seçiniz

1500 TL

Lütfen gönderim gün / saat seçiniz.

San Sebastian Cheesecake

Yumuşacık kıvamı ve ağızda dağılan lezzeti ile San Sebastian Cheesecake uzun yıllardır popülerliğini koruyor. Alışılageldik cheesecake çeşitlerine nazaran farklılıklar gösteren San Sebastian çay - kahvenin de yanında en iyi giden lezzetlerden biri. Siz de vakit kaybetmeden sürpriziniz, etkinliğiniz için Vanilla Rococo şeflerinin ustalıkla hazırladığı San Sebastian'ı sipariş edebilirsiniz.

Ağız Dağılan Tat

San Sebastian Cheesecake'i en tercih edilesi kılan yanlarından biri yumuşacık formu ve ağızda eriyip kolayca dağılan yapısı. Bu yönüyle yemesi son derece keyifli olan San Sebastian Cheesecake, taptaze peynirden bambaşka lezzetler alabilmenin de en güzel yolları arasında. İster davet ya da iş etkinliği isterseniz doğum günü organizasyonu için tercih edebileceğiniz San Sebastian Cheesecake, farklı süsleme seçenekleri ile de tercihi size bırakıyor. Sade ve orman meyvesi süslemeli seçenekler arasından birini seçebilirsiniz. Böylece tadına doyum olmayan lezzetin üzerine dilerseniz taptaze meyve süsleri de ekletebilir, tatlınızın görünümünü de şekillendirebilirsiniz. Akışkan formu ile kolayca tüketilebilen San Sebastian Cheesecake üzerindeki hafif yanık tadı ile de diğerlerinden ayrılan bir lezzet. Son olarak Yumurta, fındık, badem, gluten ve süt ürünlerinin kullanılmasına yönelik hassasiyetiniz varsa alerjen uyarısına dikkat etmenizde yarar var.

Özelleştirebileceğiniz Ayrıntılar

San Sebastian Cheesecake'inizi sipariş nedeninize göre de özelleştirmeniz mümkün. Örneğin, bir doğum günü kutlaması organize ediyorsanız tatlınıza mum da ekletebilirsiniz. Sipariş aşamasındaki ilgili bölümden seçim yaparak tatlınızın mum ile birlikte gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Standart (6 - 10 kişilik) boyutu ile gönderilen San Sebastian Cheesecake'i teslim tarihi ve saatini seçerek sepetinize ekleyebilirsiniz. Bu sayede tatlınıza tam zamanında ulaşarak kutlamalara başlayabilirsiniz. Minimum hazırlık süresi 1 gün olan tatlımızın raf ömrü ise 2 gün. Böylece partiden sonraki gün de buzdolabınızda sakladığınız kalan dilimleri afiyetle tüketebilirsiniz. Siparişinize yönelik olarak özellikle bahsetmek istediğiniz detaylar varsa bunları da "Müşteri Açıklama Notu" bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Sepetim ( 0 )

Vanilla Rococo - Pasta & Tatlı Tasarımları SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.