4A Labs
Lotus Cheesecake

Lotus Cheesecake

Ürün Kodu: 10.06.0019

Minimum hazırlanma süresi: 3 Gün

Bu ürün seçtiğiniz bölgeye teslim edilememektedir.

İstanbul içinde belirli bölgelere gönderim yapılmaktadır.

Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.

20

500

Tahmini Teslim Tarihi: 20 Nisan - 23 Nisan

Teslim Tarihi Seçiniz

1100 TL

Lütfen gönderim gün / saat seçiniz.

Lotus Cheesecake

Tüm dünyayı kasıp kavuran cheesecake lezzeti Vanilla Rococo’da bambaşka! Lotus Cheesecake lezzeti ve görünümüyle klasik cheesecake standartlarını alt üst ediyor. Özel davetlerinizde veya kendinizi şımartmak istediğinizde Lotus Cheesecake’in yumuşak lezzetine güvenebilirsiniz. Vanilla Rococo şeflerinin eşsiz tarifle hazırladığı ürün özel kutlamalara da lezzet katmak için birebir. Sevdiklerinizle birlikte özel anlarınızı sıra dışı bir lezzetle taçlandırmak için Lotus Cheesecake’i tercih edebilirsiniz. Her diliminde lezzet standartlarınızı aşacak olan ürünümüz tek tıkla en taze haliyle sizinle.

Cheesecake Lezzetinin En Kusursuz Hali

Lotus Cheesecake kıvamı ve lezzetiyle sizi büyüleyici bir tatlı deneyimine davet ediyor. Enfes cheesecake kremasının yanık karamel tadıyla ünlenen Lotus lezzetiyle uyumu damaklarda şölen yaratıyor. Özel ve lezzetli bir gün geçirmek istediğiniz her an, Vanilla Rococo ustalarının bu lezzetine erişebilirsiniz. Lotus Cheesecake özel davetlerini yanında çay ve kahve ikramlarınızın da vazgeçilmezi olmaya aday. Ürün hafif kıvamıyla günlük tatlı keyfinizi özel kılmaya geliyor. Sevdiklerinize standartların ötesinde bir cheesecake sunmak istiyorsanız Lotus lezzetiyle zenginleştirilen ürünümüzü tercih edebilirsiniz. Lotuslu Cheesecake’in boyutu ortalama 6 ila 10 kişilik küçük çaplı kutlamalar ve organizasyonlar için oldukça ideal. Eğer bu lezzeti daha kalabalık ortamlara sunmak isterseniz sipariş sayınızı artırabilirsiniz. Bunların yanı sıra ürünün içeriğinde yumurta, fındık, badem, glüten ve süt gibi gıdaların olabileceğini bilmenizde fayda var. Eğer bu tür gıdalara karşı alerjik bir hassasiyetiniz bulunuyorsa, satın almadan önce dikkat etmenizi öneririz. Bu konuya dair detaylı bilgi için müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Lotus Cheesecake İstediğiniz An Sizinle

Vanilla Rococo’nun üstün pastacılık hizmetiyle Lotus bisküvili cheesecake en taze ve lezzetli haliyle teslim ediliyor. Ürünü özel zamanları kaçırmadan teslim alabilmeniz için sadece sipariş ekranından teslim tarihi ve saat seçimi yapmanız yeterli. Sonrasında talep ettiğiniz gün ve saatte eşsiz cheesecake lezzetiyle buluşabilirsiniz. Mum ile gönderilen Lotus cheesecake ile kutlamalarınıza anında hazırsınız. Eğer fazla mum veya farklı bir talebiniz mevcutsa “Müşteri Açıklama Notu” üzerinden bizlere iletebilirsiniz.

Sepetim ( 0 )

Vanilla Rococo - Pasta & Tatlı Tasarımları SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.