4A Labs
The Colours of Spring Box

The Colours of Spring Box

Ürün Kodu: 10.03.0074

Minimum hazırlanma süresi: 1 Gün

Bu ürün seçtiğiniz bölgeye teslim edilememektedir.

İstanbul içinde belirli bölgelere gönderim yapılmaktadır.

Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.

500

Tahmini Teslim Tarihi: 19 Temmuz - 22 Temmuz

Teslim Tarihi Seçiniz

4030 TL

Lütfen gönderim gün / saat seçiniz.

The Colours of Spring Box

İlkbaharın tüm renkleri tek bir kutuda! The Colours of Spring Box, iç açıcı renklerin bir araya geldiği bir hediye kutusu olarak Vanilla Rococo'da beğeninize sunuluyor. Sadece renkleriyle değil, elbette ki içeriğindeki birbirinden lezzetli tatlarıyla da beğeni toplayan The Colours of Spring Box, ilkbahar aylarında armağan etmek istediğiniz hediyeler için biçilmiş kaftan. Siz de hemen şimdi bir adet The Colours of Spring Box siparişi vererek sevdiklerinizi bu lezzetli ve göz alıcı kutu ile mutlu edebilirsiniz.

Baharın Tüm Renkleri ve Tatları Bir Arada

Toplam altı bölmeden oluşan bu lezzet kutusunun içinde yok, yok desek, yeridir. Yenilebilir çiçeklerden mini brownie'lere, geleneksel lezzet merengten macaron'lara, yenilebilir astamaria çiçeklerinden kalp kurabiyelere kadar pek çok farklı lezzete bünyesinde yer veren The Colours of Spring Box, göz alıcı renk temasıyla onu açtığınız anda adeta ışıl ışıl parlıyor. İlk bakışta size ilkbaharın tüm neşesini ve coşkusunu aşılayacak olan bu kutunun içerisindeki her bir lezzet, usta Vanilla Rococo şeflerinin ellerinden çıkıyor. En ince detayına kadar düşünülmüş olan bu hediye kutusundaki çiçek süslemelerinin mevsimsel olarak değişebileceğini de belirtmiş olalım.

İlkbaharın Habercisi The Colours of Spring Box

The Colours of Spring Box hediye kutusu, özel bir armağan hazırlamak istediğiniz sevdiklerinize verebileceğiniz ince ve düşünülmüş hediye. Özellikle ilkbahar aylarında doğum günü olan biri için ideal olan bu kutu, özel ve kişiselleştirilmiş bir armağan olarak burada beğeninize sunuluyor. Onu armağan ettiğiniz kişinin anında içini açacak ve onu neşeyle dolduracak olan The Colours of Spring Box, enfes tatlarıyla da çeşitlilik getirerek farklı damak zevklerine hitap etmeyi başarıyor. Kalp şeklindeki cookie'ler, o özel kişiye olan sevginizi ifade etmenize yardımcı olurken taptaze ve leziz brownie'ler, tatlı krizlerinin bir numaralı kurtarıcısı oluyor. Yenilebilir astamaria çiçekleri kutuya romantik bir hava katarken benzersiz lezzet mereng de kutudaki yerini gururla alıyor. Hediye kutularının vazgeçilmezi makaronlar, pembe ve turuncu tonlarla dikkat çekerken çardak güller de kutuya harika bir eklenti oluyor. Siz de hemen şimdi bir The Colours of Spring Box siparişi vererek dilediğiniz zaman dilediğiniz kişiye unutulmaz bir armağan oluşturabilirsiniz.

Sepetim ( 0 )

Vanilla Rococo - Pasta & Tatlı Tasarımları SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.