4A Labs
Magic Box

Magic Box

Ürün Kodu: 10.03.0033

Minimum hazırlanma süresi: 1 Gün

Bu ürün seçtiğiniz bölgeye teslim edilememektedir.

İstanbul içinde belirli bölgelere gönderim yapılmaktadır.

Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.

500

Tahmini Teslim Tarihi: 19 Temmuz - 22 Temmuz

Teslim Tarihi Seçiniz

4030 TL

Lütfen gönderim gün / saat seçiniz.

Magic Box

Magic Box ile büyüleyici bir kutu tasarımına hazır olun. 6 bölmeden oluşan bu hediye kutusu içerisinde leziz Vanilla Rococo çikolataları, macaron ve çikolataya batırılmış çilekler ile karşınıza çıkıyor. Kutu bölmeleri canlı çiçekler içile süslenerek görsel olarak oldukça şık bir görüntü sunuyor. Vanilla Rococo lezzetlerini tek bir kutu içerisinde toplayan Magic Box ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Sayfamız üzerinden teslim tarihi ve saat aralığını seçerek hemen sipariş oluşturabilir, istediğiniz gün ve saat diliminde sevdiklerinize bu büyüleyici hediye kutusunu ulaştırabilirsiniz.

Mutluluğun Tarifi: Magic Box

Vanilla Rococo'nun büyüleyici lezzetlerinin bir araya toplandığı Magic Box, özel günlerinizi zengin içeriği ile kutlamanıza yardımcı oluyor. Vanilla Rococo ustaların elleri ile yapılan browni, macaron, çikolataya batırılmış çilek ve el yapımı Vanilla Rococo çikolataları ile mutluluğun tarifini sizlere sunuyor. 6 bölmeden oluşan bu kutunun 4 bölmesini Vanilla Rococo lezzetleri ile donatılırken kalan iki bölümü ise canlı çiçek süslemeleri ile şık bir görüntü oluşturuyor. Çiçek süslemeleri mevsimsel olarak değişiklik gösterebiliyor olup değişme gibi bir durum söz konusu olduğunda müşteri temsilcisi tarafından seçenekler ile ilgili bilgilendirme yapılıyor. Yıldönümü, doğum günü gibi özel günlerin tercih edilen hediye kutuları arasında olan Magic Box ile sevdiklerinizi çikolataların eşsiz lezzeti ile büyüleyerek sevindirebilirsiniz.

Box Magic Box İle Hediyenin En Lezzetli Hali

Özel günlerin sevindiren hediye kutuları arasında bulunan Magic Box ile siz de sevdiklerinize kendini özel hissettirebilirsiniz. Usta ellerden çıkan kaliteli lezzetler çiçek süslemeleri ile adeta eşsiz bir hediye kutusu ortaya koyuyor. Hem çiçek hem çikolata lezzetini bir araya toplayan Magic Box her iki beklentiye de cevap veriyor. Magic Box hediye kutusu notunuz ile birlikte de iletilebiliyor olup iletmek istediğiniz not karta yazılıyor olup zarfın içinde paketiniz ile birlikte teslim ediliyor. İsteye bağlı bağlı olarak gönderen bilgileri de paylaşılabiliyor olup gerekli alanların doldurulması gerekiyor. Siparişinize özel belirtmek istediğiniz talep veya detaylarınızı Müşteri Açıklama Notu alanı üzerinden iletebilirsiniz. Siz de sevdiklerinizle birlikte özel günlerinizi Magic Box'ın eşsiz lezzetleri ve tasarımı ile kutlamak istiyorsanız hemen sipariş oluşturabilirsiniz.

Sepetim ( 0 )

Vanilla Rococo - Pasta & Tatlı Tasarımları SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.